SERIÁLY.kinema.SK

Fox TV Studios na koprodukčnej báze vyrobili už tri seriály. Mental a Defying Gravity, ktoré neuspeli a skončili po 13 častiach, a Persons Unknown, ktorý ešte len teraz bude mať premiéru. Štúdiá Foxu však majú v rukáve ďalší, v poradí už štvrtý koprodukčný seriál.

The Gates, dramatický seriál plný záhad o stenami uzavretej predmestskej komunite, sa rozhodla vysielať stanica ABC a uvedie ho už cez toto leto. Bude ho vysielať každú nedeľu o 21:00 v slote Zúfalých manželiek už od 20. júna. V seriáli účinkujú Frank Grillo (Prison Break), Marisol Nichols (Blind Justice, In Justice, 24), Rhona Mitra (The Practice, Boston Legal, Nip/Tuck), Luke Mably, Travis Caldwell, Skyler Samuels, Colton Haynes, Chandra West (90210), Victoria Platt, Justin Miles a Janina Gavankar (The L Word). ABC však cez leto bude vysielať aj ďalšie premiérové seriály.

Dramedy Scoundrels, založený na novozélandskom seriáli Outrageous Fortune, ktorý bol objednaný na 8 častí iba začiatkom tohto roka, bude vysielať tiež od 20. júna, teda každú nedeľu po seriáli The Gates. Zdá sa, že stanica hľadá náhradu za duo Desperate Housewives a Brothers & Sisters. V Scoundrelse hrajú Virginia Madsen, David James Elliott (nahradil Neala McDonougha, ktorý odmietol vliezť s Virginiou do postele), Leven Rambin (Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Grey´s Anatomy) a ďalší.

A poslednou letnou seriálovou novinkou stanice ABC, ktorá cez minulé letá toľko premiérového programu asi ešte nemala, je už avizovaný kanadský seriál Rookie Blue (alebo Copper), ktorý mapuje každodenný život (nie len pracovný) piatich mladých policajtov, ktorí práve vyšli z akadémie. Premiéru v USA bude mať 24. júna. Ten už má aj promo video, pozrieť si ho môžete nižšie. V seriáli hrajú samé známe tváre, a to spomínaná dvojica Missy Peregrym (Reaper) a Gregory Smith (Everwood), ďalej Charlotte Sullivan (Alice), Enuka Okuma (Sue Thomas: F.B.Eye), Eric Johnson (Flash Gordon) a Travis Milne. Seriál produkuje E1 Entartainment a má na neho medzinárodné práva.

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

  1. Michal | apríl 10., 2010 o 14:34 |

    Nic sa mi z toho nepaci,vsetko je uz z niecoho ineho okukane…ja len odpocitavam dni do Glee,a nech uz su aspon fotky z natacania Dextera a som rad:_DD

  2. ethan | apríl 17., 2010 o 21:30 |

    ale pri tej upútavke na „Copper“ som sa zasmial :D
    Please don’t make me shoot you, this is my first day :D

Napíšte svoj názor