SERIÁLY.kinema.SK

Ak sú medzi vami športoví fanatici, tak mám práve pre vás dobrú správu. Káblová televízia Spike TV, cielená na mladých (dospelých) mužov sa totiž dala na výrobu vlastných, a to hlavne polhodinových (tzn. 20 min.) komediálnych seriálov zo športového prostredia.

Iba v januári uviedla prvý – Blue Mountain State, ktorý sa odohráva na univerzite zameranej na futbal, samozrejme, americký. V seriáli nechýbajú (ako ani z jedného seriálu z vysokoškolského prostredia) sex, divoké párty, ale ani šikanovanie nováčikov, ku ktorým patrí aj Sam Jones III, známy zo seriálu Smallville. Z neho v Blue Mountain State hrá ale aj Alan Ritchson alias Aquaman. Stanica Spike je s 1. sériou seriálu taká spokojná, že ho len po niekoľkých odvysielaných častiach obnovila na 2. sériu, ktorá bude mať tiež 13 častí.

Pred niekoľkými dňami uviedla televízia svoj druhý taký seriál – Players, o dvoch povahovo rozdielnych bratoch, ktorí vlastnia športový bar, a pripravuje golfový seriál „založený“ na súčasnom dianí okolo Tigera Woodsa. Pozrite si promo na Blue Mountain State.

[youtube]2E8jd8cAFLk[/youtube]

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Hurvi | marec 8., 2010 o 16:24 |

    BMS som zacal pozerat po zhliadnuti tohto proma… aj ked som sa na neho chystal uz dlhsie.

    Je to super serialik, taka 20min oddychovka

  2. kutuzov_tt | marec 17., 2010 o 08:42 |

    promo som nevidel, proste som stiahol a pozrel som to asi za 3 dni:(…je to fakt skvele:D:D…

Napíšte svoj názor