SERIÁLY.kinema.SK

The CW zostáva v pekle

News február 18., 2010

Hlavné seriálové obdobie sa pomaly blíži ku koncu a nastal čas na obnovenie resp. zrušenie rozbehnutých seriálov. S oficiálnym vyhlásením na sezónu 2010/2011 prišla ako prvá americká stanica The CW (ak nerátame niektoré „automaticky“ obnovené projekty).

Vydýchnuť si môžu fanúšikovia seriálov Gossip Girl, 90210, The Vampire Diaries a Supernatural.

Aj keď u posledného spomenutého je radosť trochu zakalená faktom, že Eric Kripke – tvorca seriálu – sa bude na tvorbe podieľať už len okrajovo. Pravdepodobne zostane sedieť na stoličke výkonného producenta a ušetrený čas investuje do nových projektov. O zvyšku ešte nebolo rozhodnuté. Smallville a One Tree Hill majú reálnu šancu na obnovenie, Life Unexpected je zatiaľ veľkou neznámou a s Melrose Place to vyzerá bledo. O ďalšom vývoji vás budeme informovať v najbližších dňoch.

K novým pilotom pribudla ešte jedna 10-minútová prezentácia. Nomads z dielne Ridleyho Scotta, Tonyho Scotta a Davida Zuckera sleduje skupinku potulných agentov pracujúcich pre CIA.

VIAC O TITULE: , , ,Komentáre

  1. Tina | február 18., 2010 o 15:34 |

    Hmm…skoda toho Life uneXpected…cisla mu len klesaju…skoda…

  2. Roberto | február 18., 2010 o 19:26 |

    90210, The Vampire Diaries a Supernatural.
    a samozrejme Smallville. Som velmi poteseny ze v tej Amerike maju aspon troska rozumu. Potom co som sa sklamal pri zruseni Knight Ridera a Eleventh Hour tak aspon ako taka naplast.

Napíšte svoj názor