SERIÁLY.kinema.SK

Melissa Joan Hart, ktorá po dlhé roky stvárňovala titulnú postavu v seriáli Sabrina, the Teenage Witch, sa po niekoľkých televíznych filmoch vracia k seriálom. Káblová stanica ABC Family ju obsadila do sitkomu Melissa & Joey, z ktorého si na úvod objednala 10 častí. Bude v ňom hrať ženu, ktorá je nútená postarať sa o svoju neter a synovca po tom, čo sa jej sestra dostane do väzenia. Pomáhať jej bude pestún, ktorého bude stvárňovať Joey Lawrence, po boku ktorého si Melissa už zahrala vo filme My Fake Fiance práve tejto stanice. ABC Family objednala na 10 častí ďalšie dva seriály.

Pretty Little Liars a Huge, oba založené na knižných predlohách. Ten prvý bude sledovať príbeh štyroch odcudzených bývalých dobrých kamarátok (Lucy Kate Hale zo seriálu Privileged, Troian Bellisario, Ashley Benson, Shay Mitchell), ktoré sa znovu dajú dokopy rok po zmiznutí „kráľovnej“ ich skupinky kvôli anonymovi, ktorý im posiela listy tvrdiac, že pozná všetky ich tajomstvá. V seriáli bude účinkovať aj Laura Leighton (Melrose Place). Huge má zasa byť mixom seriálov Ugly Betty a Glee, bude sledovať 6 mladých ľudí v „odtučňovacom“ tábore.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. carolos | február 4., 2010 o 13:54 |

    Ak má byť seriál Huge mixom Betty a Glee, znamená to, že sa v ňom bude tiež spievať? Ale námet sa my pozdáva – to s tým táborom :)

Napíšte svoj názor