SERIÁLY.kinema.SK

fringe_mark

Seriál Fringe sa poslednou časťou svojej 1. série rozlúči s divákmi Markízy v poslednú februárovú nedeľu, teda aspoň na istý čas. „TV Markíza plánuje vysielať aj 2. sériu seriálu Fringe,“ povedala hovorkyňa televízie Oľga Dúbravská. „O jej nasadení budeme včas informovať,“ dodala. V rámci 1. série ani Markíza neodvysiela epizódu Unearthed („1×21“), ktorá bola v USA odvysielaná dodatočne až počas 2. série, aj keď do nej dejovo nezapadala. „TV Markíza odvysiela v 1. sérii seriálu Fringe 20 častí. Epizóda Unearthed bude odvysielaná v rámci 2. série,“ upresnila pre Seriály.KINEMA.sk PR manažérka Miroslava Labašová.

Od 7. marca bude Markíza namiesto Fringe vysielať ďalší seriál podobného žánru, a to Eleventh Hour – nulová šanca. Od tohto dňa sa na obrazovkách televízie bude každú nedeľu objavovať aj Chuck, v dopoludňajšom seriálom dvojslote.

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

 1. Yukari | február 17., 2010 o 11:44 |

  Chuck!!! Konečne!!! Už som sa bála že to budem musieť začať sťahovať…

 2. Hurvi | február 17., 2010 o 12:13 |

  Yukari: este sa netes, mozno budes musiet… zalezi na kvalite dabingu

 3. Roman-tik | február 17., 2010 o 13:05 |

  K tej specialnej epizode „21“ sa nakoniec nic specialne neudialo a FOX ju zaradil a aj premenoval do bezneho poradia v S02. Akurat ju vysielal v inom case, ale vsak ide o FOX :-)
  Uvidime ci sa serial docka aj S03.

 4. Shawn | február 17., 2010 o 13:07 |

  Roman-tik: Fox práveže aj v oficiálnej press správe označila túto epizódu ako 1×21 + vysielala v iný deň, ale tí čo nahrávajú Fringe na net ju zaradili do číslovania 2. série…

  MONDAY, JANUARY 11

  –„FRINGE“-(9:00-10:00 PM ET/PT) CC-HDTV 720p-Dolby Digital 5.1

  PA: Viewer discretion is advised.

  GIRL WITH UNEXPECTED TIES TO A MISSING SOLDIER REQUIRES SOME FRINGE INTERVENTION ON A SPECIAL UNEARTHED EPISODE FROM SEASON ONE OF „FRINGE“ AIRING FOR FIRST TIME MONDAY, JANUARY 11, ON FOX

  After a teenage girl is pronounced brain dead, her mother takes her off life support, but when doctors operate quickly to remove her organs, the deceased girl shockingly awakens screaming an alphanumeric code. Equally as perplexing as her resurrection is that she is now somehow able to speak Russian and possesses classified information only a high-ranking soldier would know. While the girl’s mind-bending condition intensifies, Walter dusts off some old lab videos and hypothesizes the unthinkable, sending Olivia and Peter to investigate the bewildering case in an original „Unearthed“ episode of FRINGE and here’s another mystery: is it an unaired episode from Season One or is it from an alternate universe? airing Monday, Jan. 11 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. (FR-121) (TV-14 L, V)

 5. Yukari | február 17., 2010 o 18:21 |

  Hurvi: Kašlať na dabing, pokiaľ viem nemôžu urobiť „Hoď sa do gala“ zo „Suit up“ takže verím tomu, že budem spokojná

Napíšte svoj názor