SERIÁLY.kinema.SK

Zdá sa, že Miami Medical (predtým Miami Trauma) bude lekárskou verziou seriálu CSI: Miami. Nasvedčuje tomu prvá nová upútavka, ale aj človek, ktorý za seriálom stojí – Jerry Bruckheimer (všetky CSI, Without a Trace, Cold Case, ale aj The Forgotten). Aj tu môžete očakávať farebnosť, neobyčajné kamerové zábery, cool scény čí výborné herecké obsadenie. Jeremy Northam (The Tudors) a Lana Parrilla (Swingtown) určite potešia.

To vám asi ani nemusím hovoriť, že slovo Trauma bolo v názve seriálu nahradené pravdepodobne kvôli neúspechu seriálu Trauma od NBC. Je pochopiteľné, že CBS nechcela aby si ľudia tieto dva seriály spájali.

Miami Medical bude mať premiéru už 2. apríla. Bude vysielaný v piatky o 22:00 v slote seriálu Numb3rs, ktorý sa dovtedy rozlúči so svojimi fanúšikmi (možno nadobro).

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

  1. Yukari | marec 1., 2010 o 00:18 |

    Použitím Rolling Stones a niektorými tými zábermi ma dosť presvedčili ale ten posledný záber ma dostal. Nepredpokladám, že sa to dožije nejako extra dlho, ale cliché zábery milujem takže tomu určite dám šancu

  2. Frank | marec 1., 2010 o 11:30 |

    No seriál Trauma zas nakonec takovým propadákem asi nebude, když zrušili jeho zrušení:-)

Napíšte svoj názor