SERIÁLY.kinema.SK

Valentín s Ericou

Extra, News február 13., 2010

Ak ešte nepoznáte seriál Being Erica, tak ma kľudne obviňujte lebo je to aj moja chyba, keďže som sa mu na stránke vôbec nevenoval a nepredstavil vám ho. Je to pritom najlepší seriálový počin Kanady vôbec.

Ide o dramatický seriál o cestovaní v čase. Život hlavnej postavy Ericy, ktorú stvárňuje úžasná Erin Karpluk (čoskoro sa objaví aj v LUX), uviazol na mŕtvom bode. Po rade nešťastných príhod sa ocitá v nemocnici, kde narazí na záhadného doktora, ktorý jej dá príležitosť napraviť jej život. Pošle ju do minulosti, kedy bola ešte mladá, aby teraz už dospelou hlavou napravila chyby, ktoré spáchala. Dráma sa doposiaľ dožila dvoch sérií, potvrdená je aj ďalšia.

Prečo som sa rozhodol o seriáli Being Erica napísať práve dnes? Káblová stanica Hallmark, ktorá ho u nás už vysiela pod názvom Být Ericou, totiž odvysiela jeho celú 1. sériu počas zajtrajšieho dňa, 14. februára. Prvý diel bude štartovať už „dnes“ o 02:00 a záverečný 13. diel 1. série bude vysielaný o 14:00. Keďže je víkend, na východe Slovenska dokonca začali jarné prázdniny, nemôžete sa sťažovať na vysielací čas.

Ak si deň zaľúbených chcete spestriť aj inými seriálmi, odporúčam mnou už ospevovaný Cupid a tiež Valentine.

Being Erica sa vysiela aj v USA na káblovej stanici SOAPnet. Pozrite si jej promo video na seriál spred štartu 2. série na jej obrazovkách.

VIAC O TITULE: , , ,Komentáre

  1. Five By Five | február 14., 2010 o 07:53 |

    no aj tak si na ten vysielací čas sťažujem…:) prečítal som si to až teraz, takže polovica je už v ťahu…:(

  2. w | február 14., 2010 o 21:30 |

    Tento serial je uzasny … hlavne prva seria sa mi velmi pacila … druha bola uz horsia, ale stale dobre :)

Napíšte svoj názor