SERIÁLY.kinema.SK

Betty na Bahamách

Epizódy, Extra, News december 3., 2009

Seriál Ugly Betty sa sťahuje. Stanica ABC ho presúva z jeho aktuálneho piatkového slotu, ktorý okupuje od začiatku sezóny a vôbec sa mu tam nedarí, na stredu. Nahradí seriál Eastwick v slote o 22:00 s platnosťou od 6. januára 2010.

BettyBahamas

ABC preto pravdepodobne ani neodvysiela posledné dve časti seriálového spracovania knihy o čarodejniciach z Eastwicku, ktoré mali byť vysielané práve 6. a 13. januára. Betty však bude vhodná náhrada za seriál Eastwick totiž oveľa lepšie bude dopĺňať komediálnu stredu stanice a má aj väčšiu šancu udržať divákov seriálu Cougar Town. Tí, ktorí sledujete seriál s Amerikou, určite ste si všimli, že Betty už nie je až taká škaredá.

Počas aktuálnej 4. série postupne prechádza niekoľkými radikálnymi zmenami svojho výzoru. Ešte vám pripomeniem, že už tento piatok bude v USA vysielaná tá časť Škaredej Betty, ktorá sa nakrúcala na Bahamách, a v ktorej bude hosťovať speváčka Shakira. Pozrite si jej promo video (najoriginálnejšie sezóny?) a tiež zákulisné video z jej nakrúcania.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Loooki | december 4., 2009 o 00:48 |

    TAk to mi prislo skor ako najdivnejsie promo sezony :D

    A to vážne s Eastwick bude také zlé? Ale tak možno v máji nám to niekedy ešte dajú do vysielania, nie? Keď nebude čo v telke.

  2. Coleo | december 4., 2009 o 07:16 |

    ABC urobila správne že presunula Betty, petože seriál je práve teraz na vrchole. Až by som povedal že dosahuje kvality prvej série a bola by škoda zrušenia.

Napíšte svoj názor