SERIÁLY.kinema.SK

Po úspechu svojho nového seriálu Royal Pains sa káblová televízia USA Network chystá uviesť ďalšie dve, na prvý pohľad celkom zaujímavé seriálové novinky. Už 23. októbra uvedie – až 90-minútovú – premiéru prvého z nich, mnou už spomínaného seriálu White Collar, o spolupráci kriminálnika z povolania (Matthew Bomer) a federálneho agenta (Tim DeKay) pri zadržiavaní „známych“ zločincov.

WhiteCollar_cast

Manželku agenta FBI bude stvárňovať Tiffani Thiessen (What About Brian, Fastlane, Beverly Hills 90210). Narozdiel od pilotu sa ostatných 13 častí seriálu bude nakrúcať v New Yorku. Pozrite si ukážku.

Druhým – zatiaľ iba možným – novým seriálom stanice bude Covert Affairs, špionážny seriál (á la Burn Notice) o mladej žene, ktorá dostáva stáž v CIA kvôli svojim jazykovým schopnostiam – aspoň to si myslí ona. Bola totiž najatá kvôli svojmu ex-priateľovi, na ktorého majú zálusk jej šéfovia. Postavu má stvárňovať Piper Perabo, známa z filmov Coyote Ugly, Cheaper by the Dozen, The Prestige a Because I Said So. Christopher Gorham (Ugly Betty, Harper´s Island) bude hrať jej pomocníka, slepého vojenského agenta. Aj keď je seriál ešte iba v pilotnom štádiu a nebol ani oficiálne objednaný, mnohé zdroje uvádzajú, že toto obsadenie bude preň znamenať zelenú.

VIAC O TITULE: ,Napíšte svoj názor