SERIÁLY.kinema.SK

Ak existuje niečo, kvôli čomu sa oplatí pozerať seriál 90210, tak sú to AnnaLynne McCord (Naomi) a Jessica Lowndes (Adrianna). Ony sú totiž asi jediné, ktorých herecký talent v tejto produkcii za niečo stojí a ako bonus aj reprezentatívne vyzerajú. Aj napriek tomu, že sa 90210 nestal hitom doby (ako originál) ako si to stanica The CW predstavovala, jeho 1. séria sa po kvalitatívne slab(š)om štarte postupne zlepšovala aj vďaka personálnym zmenám na tvorcovských stoličkách seriálu (aspoň podľa mňa), do ktorého sa vrátili aj niektorí herci z pôvodného Beverly Hills, 90210, a to Shannen Doherty (Brenda), Jennie Garth (Kelly), Tori Spelling (Donna) a ďalší.

90210novageneracia

Prečo to všetko teraz vyťahujem? Novodobý 90210 sa totiž už 8. septembra vráti na obrazovky stanice The CW s premiérou svojej 2. série a zároveň v tom istom mesiaci sa začne vysielať aj na Slovensku, kúpila ho totiž televízia Markíza. Nedávno o tom informoval server mediálne.sk. Markíza ho podľa programových plánov bude vysielať už od 5. septembra, a to každú sobotu po 16:00 v dvoch častiach za sebou.

Či ste už 1. sériu seriálu 90210 videli alebo nie, Markíza vám dáva šancu napraviť to. Ak už pre nič iné sa tak nerozhodnete, tak len preto, že 2. séria vyzerá čoraz sľubnejšie. Pozrite sa na ňu v prvom promo videu stanice The CW.

Dvojhodinový pilot seriálu bol podľa Ricka priemerný.

Pre tých, ktorí už dopredu odsúdili dabing seriálu, mám dobrú správu. Slovenské obsadenie Novej generácie (podnázov á la Markíza) sa totiž zdá byť celkom pôsobivé. Získali sme ho od Barbory Chlebcovej, ktorej hlas môžete poznať zo seriálov Gossip Girl (Blair), Ugly Betty (Amanda), Joan of Arcadia (Joan). Tá nám zároveň povedala, že dabovanie sa začalo iba nedávno.

Hlas najpopulárnejším deckám v Beverly Hills prepožičali:

Annie (Shenae Grimes) – Barbora Chlebcová
Dixon (Tristan Wilds) – Boris Al-Khalagi
Ethan (Dustin Milligan – Daniel Fischer
Naomi (AnnyLynne McCord) – Jana Wagnerová
„Silver“ (Jessica Stroup) – Daniela Mackovičová
Ty (Adam Gregory) – Michal Klučka
Harry (Rob Estes) – Emanuel Hason
Debbie (Lori Loughlin) – Daniela Kufelová

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. lukas | január 16., 2010 o 18:48 |

  nevies kde by som stiahol ostatne casti prvej serie.dik

 2. cheisy1 | február 7., 2010 o 12:53 |

  neviete niekto ci budu davat druhu seriu 90210 na markize?

 3. katkam92 | február 19., 2010 o 16:03 |

  tento sriál je uplne užáástný su tam super herci proste nemá chybu len mi je luto ze uz sa nevysiela

 4. zuzana | jún 27., 2010 o 16:40 |

  neviete kde si mozem pozriet castii zboznujem ten seriall a chcem ho vidiett prosimm ozvite sa

 5. VeJa | november 20., 2010 o 20:34 |

  Dosť som namotaná na tento seriál 1.sériu som začala pozerať na internete v lete 2009 tak ma to chytilo a odvtedy to porozprávam na nete už pozerám 3.sériu a teším sa na ďalšie časti … herci sú tam úžasný … po anglicky je to úžasné … a slovenský dabing bol celkom v pohode … len ja som zvyknutá na ten anglický :)

 6. Mirec | máj 27., 2013 o 15:44 |

  Budete davat aj prosim 90210 – Nova genaracia vsetky serie aj ked sice prva nemala taku sledovanost hm?

Napíšte svoj názor