SERIÁLY.kinema.SK

Po seriáli Virtuality, ktorý sa vďaka stanici Fox dožil iba dvojhodinovej pilotnej časti, má stanica ABC pripravený seriál podobného žánru, a to Defying Gravity, seriál točiaci sa okolo ôsmich astronautov z piatich krajín, ktorí sa dali na 6-ročnú misiu cez slnečnú sústavu. Dej sa odohráva v blízkej budúcnosti.

defyinggravityabc

Seriál Defying Gravity vyrobili Fox TV Studios a Omni Film Productions v koprodukcii s kanadskou televíziou CTV, nemeckou ProSieben a britskou BBC. Jeho tvorcom je James Parriott, ktorý bol producentom seriálov Grey´s Anatomy a Ugly Betty. V hlavných úlohách sa predstavia samí známi herci, ako napríklad Ron Livingston (Standoff), Laura Harris (Women´s Murder Club), Christina Cox (Blood Ties), Andrew Airlie (Reaper), Paula Garcés (The Shield), Eyal Podell, Malik Yoba a Florentine Lahme.

Premiéra seriálu na ABC bude až dvojhodinová a bude už 2. augusta. 1. séria má 13 epizód. Pozrite si jeho video ukážku a pár fotiek.

Defying Gravity je, mimochodom, druhým koprodukčným seriálom Fox TV Studios (po seriáli Mental) a prvým, ktorý nebude vysielať stanica Fox.

defying-promoadag-1Eyal Podelldefying-promoadag-10defying-promoadag-6defying-promoadag-8

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

  1. Hurvi | júl 24., 2009 o 14:35 |

    no obsadenie zaujimave, dam pilotu sancu

Napíšte svoj názor