SERIÁLY.kinema.SK

Alyssa Milano (Charmed) to so seriálovými projektmi pripravovanými pre ABC nemá ľahké. Zdá sa, že u stanice neuspeje ani s tretím pilotom, v ktorom, ako aj v prvých dvoch pilotoch, stvárňovala hlavnú postavu. Pred dvoma rokmi neuspela s dramatickým projektom Reinventing the Wheeles, pred rokom s komédiou Single with Parents (aj keď ju stanica objednala na seriál, medzi tvorcami a stanicou sa však vyskytli kreatívne nezhody) a tohto roku neprešiel u ABC, aspoň zatiaľ, ani sitkom Romantically Challenged. Herečka však na svojom twitteri zverejnila informáciu, že stanica ABC predĺžila zmluvu pilotu do 31. decembra, čo znamená, že má šancu byť objednaný na mid-season.

reinventingthewheelers

Prečo som sa rozhodol o tom napísať? Všetky tri projekty s Alyssou Milano v hlavnej úlohe by totiž, aspoň podľa môjho názoru, určite stáli za to a je až neuveriteľné, že skončili v nejakom seriálovom koši.

Tvorkyňou pilotu Reinveting the Wheelers bola Rina Mimoun, tvorkyňa seriálu Privileged a účinkovala v ňom napríklad aj Mary Steenburgen (na obrázku), známa aj zo seriálu Joan of Arcadia (Joan z Arkádie). Pilot Single with Parents mal tiež výborné herecké obsadenie a vyzeral dobre aj z promo videa. O pilote, možnom sitkome Romantically Challenged sa asi ani nemusím rozpisovať. Všetko, čo máte o ňom vedieť, môžete vidieť nižšie.

romchal6romchal2romchal1romchal4romchal5romchal3

Áno, dobre vidíte. Eric Christian Olsen (Tru Calling), Kyle Bornheimer (Worst Week) a Kelly Stables (Two and a Half Men, Greek), tí všetci v ňom tiež účinkujú.Komentáre

  1. terrorix | júl 1., 2009 o 15:20 |

    Tiez som sa tesil na neaky serial s touto hereckou, kedze som mal si ju oblubil v seriali Charmed. Dufam ze sa uz docka dakeho serialu ktory sa usadi…

  2. Coleo | júl 2., 2009 o 15:03 |

    Sakra, takže možno nebude ani Aly ani Rina? :(

Napíšte svoj názor