SERIÁLY.kinema.SK

Po dramatickom seriáli Army Wives, ktorý jej priniesol rekordnú sledovanosť, ale aj dobré ohlasy, má americká káblová televízia Lifetime po dlhšej odmlke pripravený pre svoje publikum ďalší seriál vlastnej tvorby.

dropdeaddiva

Americká stanica, ktorá vysiela program hlavne pre ženy, už dnes večer uvedie premiéru svojho nového dramatického seriálu Drop Dead Diva, o tupej modelke (Brooke D’Orsay), ktorá sa po smrteľnej autonehode ocitne pred bránami nebies, skade sa jej však podarí vrátiť na Zem, ale nie tak ako si to predstavovala. Prevtelí sa do inteligentnej, ale tučnej právničky (Brooke Elliott). Krása alebo inteligencia?

Deb sa doteraz stále spoliehala na svoju vonkajšiu krásu, Jane zas stále žila v tieni tých krajších. Vnútro Deb sa teraz bude musieť spriateliť s vonkajškom Jane.

dropdeaddiva2

Zápletka je vám asi veľmi povedomá (vzniklo už množstvo podobných filmov), ale spracovanie určite nebude. Tvorcom tejto komediálnej drámy je totiž Josh Berman, producent a scenárista, ktorý pracoval na seriáloch ako CSI, Killer Instinct, Vanished a Bones. V 1. sérii seriálu Drop Dead Diva sa dokonca objavia aj hviezdy ako Paula Abdul, Brooke Elliott, Liza Minelli, Nia Vardalos, Tim Gunn, Rosie O´Donnell, Elliott Gould, Delta Burke, Marla Sokoloff, Sharon Lawrence, Gregory Harrison, Kathy Najimy, Mark Moses, Chuck Woolery a Deidrich Bader. Medzi pravidelných účinkujúcich ešte patria Margaret Cho, April Bowlby (Two and a Half Men) a Ben Feldman (Medium).

Ak vám to ešte stále nestačí, pozrite si jeho upútavku.

VIAC O TITULE: ,Napíšte svoj názor