SERIÁLY.kinema.SK

Zdá sa, že slovenské stanice si za posledné mesiace/roky celkom obľúbili miniseriály. Slovenská televízia ešte dávnejšie odvysielala tituly The Company (V sieti CIA) a The Lost Room (Motelová izba), televízia JOJ počas tohtoročných veľkonočných sviatkov koprodukčný The Last Templar (Posledný templár) a Fallen (Vojna anjelov), a Markíza počas minulého leta 5ive Days to Midnight (Päť dní do polnoci). Ak som niečo vynechal, ospravedlňujem sa. Tie sú však tie najvýznamnejšie.

Už čoskoro sa k nim pridá ďalší, tentoraz jeden katastrofický miniseriál, a to koprodukčný Impact. Ako prví si ho mohli pozrieť diváci Kanady, 2-dielny seriál sa u nich vysielal 14. a 15. februára. Nemci ho mohli vidieť 13. a 14. mája, Maďari uvidia obe časti dnes večer. V USA sa prvý diel vysielal na stanici ABC minulú nedeľu, druhý diel odvysiela túto.

Impact (Smrtonosný dopad), v ktorom hlavné roly obsadili mená ako David James Elliott (JAG, Close to Home), Natasha Henstridge (Eli Stone) a Steven Culp (JAG, Desperate Housewives), bude na Slovensku vysielať televízia Markíza. Tá ho uvedie podobne ako Maďarsko, obe jeho časti za jeden večer. Odvysiela ich v nedeľu 19. júla o 20:00.

Ak sa chcete o tomto katastrofickom „filme“ dozvedieť viac, pozrite si nasledujúce video:

VIAC O TITULE: , , ,Komentáre

  1. Five By Five | jún 30., 2009 o 08:52 |

    To si nemohli zobrať príklad od niekoho iného?… 3 hodiny sú pre mňa proste príliš (a to aj bez prerušovania reklamami…)…

  2. biba | júl 8., 2011 o 14:12 |

    preco nedate ten film v sobotu?ale date taku super mega debilinu.

Napíšte svoj názor