SERIÁLY.kinema.SK

V máji na DVD

DVD máj 3., 2009

V máji vás na pultoch obchodov s DVD budú čakať ďalšie série niektorých už vydaných seriálov v českej verzii – od Bontonu. Už 4. mája sa na vás bude usmievať 3. séria seriálu Ally McBeal a 18. mája 2. séria seriálov Prison Break (Útěk z vězení) a The Tudors (Tudorovci). Všetky budú dostupné v 16:9 a s českým dabingom a titulkami, Tudorovci dokonca s českým DS a navyše slovenskými titulkami.

16. apríla už mala od Disney dodatočne vyjsť aj 1. séria seriálu Grey´s Anatomy (Chirurgové/Klinika Grace) – s českým dabingom, českými a slovenskými titulkami a s množstvom bonusov.

Ich boxy si môžete pozrieť pod článkom.

ally_mcbealova-3_box_3dtudorovci-2_box_3dutek-z-vezeni-serie2_box_3d chirurgove_1_3d

Približné ceny:

Ally McBealová 3 a Útěk z vězení 2 – 1199 Kč
Tudorovci 2 – 999 Kč
Chirurgové/Klinika Grace 1 – 899 KčKomentáre

 1. BranoZ | máj 4., 2009 o 16:27 |

  Ja by som bol radšej zvedavý, či konečne vyjdú Priatelia so slovenským dabingom.

 2. Anuris | máj 4., 2009 o 19:10 |

  Je fajn, ze sa u nas konecne zacali hojne vydavat serialove DVD, ale tie ich prirazky ma stvu. Preco mam platit za 2. seriu Tudorovcov 40 €, ked v Anglicku to mozem mat za polovicu a este mi k tomu prihodia aj 1. seriu? Ja chapem, ze sme daleko mensi trh a za jazykovu lokalizaciu (o ktoru osobne, mozno s vynimkou tituliek, ani nemam zaujem) si tak musime prilatit, ale nie je to trochu moc? Nehovoriac o tom, ze tie sto a viac percentne prirazky si davaju aj k nelokalizovanym DVD dovezenym zo zahranicia. To uz sa viac oplati si to objednat cez internet alebo si kupit nejaku lacnu letenku a v ramci vyletu do Londyna si nakupit aj serialove DVD.

  BranoZ: So slovenskym asi nie, ale vraj maju konecne vyjst s tym ceskym.

 3. palino | máj 5., 2009 o 10:04 |

  pre serialovych fanusikov je dabing vacsinou na skodu. takze hor sa objednavat v zahranici. lepsie to nebude asi nikdy, imho predajnost u nas je pri tomto type dvd nizka, preto ta vysoka cena.

Napíšte svoj názor