SERIÁLY.kinema.SK

Obsah: Seriál o skupinke mladých ľudí žijúcich v obytnom dome na Melrose Place v Hollywoode, ktorí tvoria akoby rodinu. Domovníčkou je aj vo svojich štyridsiatich stále krásna Sydney Andrews (Laura Leighton), ktorá je ústrednou osobnosťou života všetkých nájomníkov, hlavne Davida (Shaun Sipos), syna Dr. Manciniho (Thomas Calabro), s ktorým tiež mala vzťah ešte kedysi dávno. Obaja chlapi však zo skúseností vedia, že pre Sydney nikdy nebol problém ovládať ľudí vydieraním. Ďalšou nájomníčkou je novinárka Ella (Katie Cassidy), ktorá bola najlepšou priateľkou Sydney, ich priateľstvo ale netrvalo dlho, bolo zničené zradou. Obyvateľmi domu však čoskoro otrasie tragická udalosť, v bazéne sa nájde mŕtvola. Hlavným podozrivým je David, polícia však neskôr zistí, že za vraždou môže stáť takmer každý nájomník.

melrose_cw

Tvorca: Todd Slavkin a Darren Swimmer (Smallville)

Réžia: Davis Guggenheim (Deadwood, The Unit)

Executive producer: Todd Slavkin, Darren Swimmer, Davis Guggenheim

Výrobné štúdio: CBS Television Studios

Hrajú: Shaun Sipos (Shark), Katie Cassidy (Harper´s Island), Colin Egglesfield, Stephanie Jacobsen (Terminator: The Sarah Connor Chronicles), Michael Rady (Swingtown, Greek), Jessica Lucas (90210), Ashlee Simpson-Wentz (7th Heaven), Laura Leighton a Thomas Calabro (Melrose Place)

Premiéra v Amerike: jeseň 2009 (vysielací čas: utorok 21:00)

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Marcoz | máj 22., 2009 o 08:50 |

    síce sa bojím novej verzie, ale kedysi som bol na MP závislý :-D teším sa z Michaela aj Sydney, aj ked som zvedavý, ako ju vrátia medzi živých… určite pozriem :-)

  2. MartinDeBill | máj 22., 2009 o 21:41 |

    preboha!!!!!!

Napíšte svoj názor