SERIÁLY.kinema.SK

Káblová televízia USA je všeobecne známa svojimi charakterovými seriálmi – seriálmi, ktoré väčšinou majú jednu ústrednú a hlavne povahovo jedinečnú a silnú hlavnú postavu. Dôkazom toho sú jej seriály Monk – všeličím posadnutý detektív, In Plain Sight – oddaná ochrankyňa svedkov, Burn Notice – vykopnutý špión túžiaci po pomste, a v neposlednom rade Psych – policajný konzultant so zvláštnymi schopnosťami (a jeho kolega).

royalpainslogo

Túto radu už čoskoro doplní ďalší titul o ďalšom jedincovi, a to Royal Pains, seriál o lekárovi (Mark Feuerstein, známy zo seriálu 3 lbs.), ktorý po krivom obvinení zo smrti jedného zo svojich pacientov sa rozhodne presťahovať z centra New Yorku na Long Island – Hamptons a stať sa „lekárom na objednávku“ pre slávnych a bohatých.

burn_notice_2

Jeho 75-minútový úvodný diel uvedie stanica USA už 4. júna hneď po premiére v poradí už 3. série jej megaúspešného seriálu Burn Notice, ktorý v Čechách už bežal na televízii Prima pod názvom Status: Nežádoucí a u nás na Slovensku ho ešte len chystá JOJka. Tá mu, mimochodom, pridelila názov Agent.

Royal Pains, okrem pilotu takmer filmovej dĺžky, bude mať 11 častí obvyklej stopáže.

royalpainscast

V seriáli ďalej účinkujú Reshma Shetty, Jill Flint (Six Degrees, Gossip Girl) a Paulo Costanzo (Joey), ktorý stvárňuje mladšieho brata hlavnej postavy, Dr. Hanka Lawsona.

Nestačili slová? Tak nižšie si pozrite video ukážku a po kliknutí na prvý obrázok v článku sa vám zjaví propagačný plagát.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. MartinDeBill | máj 28., 2009 o 15:40 |

    no uz som si nastahoval piloty Eleventh Hour, The Goode Family a Mental .. som zvedavy ci to stihnem kuknut skor nez bude totok na nete kolovat ..

  2. palino | máj 28., 2009 o 18:10 |

    uputavka vyzera zaujimavo. kedze vela serialov konci, chopim sa kazdeho noveho stebla :)

  3. Káblové seriály kraľujú | Seriály.KINEMA.sk | december 10., 2009 o 11:02 |

    […] televízia USA Network obnovila svoje najväčšie seriálové hity – Burn Notice (na 4. sériu) a novinku Royal Pains (na 2. sériu). Sú to najsledovanejšie […]

Napíšte svoj názor