SERIÁLY.kinema.SK

Kým „veľká päťka“ v lete odpočíva, divákov zabávajú káblové stanice. Vtedy totiž ony vysielajú najviac seriálov v premiére. Nebude to inak ani tohto roku.

Popri nových sériách ich najúspešnejších seriálov nebudú z ich letnej ponuky chýbať ani novinky. Televízia USA uvedie už spomínaný Royal Pains, seriál o lekárovi na objednávku.

hungray2

Nový seriál však chystá uviesť napríklad aj HBO. Uvedie Hung, komediálnu drámu o mužovi menom Ray (Thomas Jane), ktorý kedysi bol populárnym atlétom. Teraz, ako učiteľ a basketbalový tréner má mizerný plat a manželka (Anne Heche, známa zo seriálu Men In Trees) ho po 20. rokoch spolužitia nechala pre svojho zubára. Po požiari vo svojom dome ho dokonca opustia aj deti – dvojčatá, presťahujú sa k matke.

Osamelý, bez strechy nad hlavou a úplne v koncoch, Ray sa rozhodne privyrobiť si svojim telom.

hungray

Premiéra seriálu Hung bude na HBO 28. júna, jeho video ukážku nájdete nižšie. Mimochodom, bude vysielaný v páre s 2. sériou seriálu True Blood, ktorý však bude na obrazovkách stanice už od 14. júna.

hawthornetnt

Káblová televízia TNT má v rukáve až dve seriálové novinky. Hawthorne, drámu o hlavnej sestričke (ukážka nižšie), ktorú stvárňuje Jada Pinkett Smith, manželka Willa Smitha, a policajnú drámu Dark Blue od Jerryho Bruckheimera.

Hung:

Hawthorne:

TNT leto:

VIAC O TITULE: , , , , ,Napíšte svoj názor