SERIÁLY.kinema.SK

Dnes večer je na káblovej stanici Showtime už dlho očakávaná premiéra 3. série historicko-dramatického seriálu The Tudors. Ak ste počas niekoľko mesačnej prestávky zabudli, čo sa vlastne na konci druhej série dialo, tak vám to veľmi stručne zopakujem. V nasledujúcom texte sa nachádzajú spoilery, takže ak ste ešte nevideli všetky epizódy, pokračujete na vlastné riziko.

Tudorovci na Showtime

Pre tých, ktorí boli na hodinách dejepisu aspoň letmo pri vedomí, asi nebola poprava Anne Boleynovej veľkým prekvapením… Kým sa však v rodine Boleynovcov sekalo, rúbalo, mučilo a vyhosťovalo, tak kráľ Henrich VIII. sa pripravoval na svadbu s Jane Seymourovou – nie, Dr. Quinnová s tým nemá nič spoločné – a na nové spojenectvo proti Francúzom. Jeho paranoia značne pokročila a spolu s ňou aj násilná reformácia cirkvi, po ktorej Thomas Cromwell tak strašne túžil. Priebeh však nie je taký hladký, ako by si to iniciátori želali. Chcete vedieť, čo sa bude diať ďalej? Nenechajte si ujsť novú sériu seriálu The Tudors na Showtime!

[youtube]VkXYLAQ-5lQ[/youtube]

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. ivuska110 | apríl 6., 2009 o 21:19 |

    pekna cast to bola…konecne sa schyli k velkej bitke s rolnikmi-krestanmi..neviem sa dockat dalsej casti

  2. Anuris | apríl 13., 2009 o 20:26 |

    Akurat bolo oznamene, ze Showtime predlzil Tudorovcov na stvrtu 10-dielnu seriu :-D , ktora bude pre serial zaroven poslednou. Tesit sa v nej mozeme na zostavajuce dve manzelky (t. j. Katarinu Howardovu – ktora sa ale v seriali objavi uz koncom aktualnej tretej serie – a Katarinu Parrovu) a ukoncenie Henryho zivotneho pribehu. Natacanie sa zacina v juni v Dubline, premiera je stanovena na jar 2010.

Napíšte svoj názor