SERIÁLY.kinema.SK

melroseplacecast

Či to bolo rozhodnutie tvorcov pilotného projektu alebo stanice The CW, nevieme, ale môžeme sa aspoň zasmiať. Už je totiž oficiálne, koho uvidíme v novodobom Melrose Place z pôvodného seriálu. Keďže Heather Locklear odmietla zopakovať si svoju pôvodnú rolu, postačila pre remake aj Laura Leighton (Sydney Andrews). Áno, dobre vidíte. Tá herečka, ktorej postava v pôvodnom seriáli stanice Fox – v závere 5. série – tragicky zahynula. V deň vlastnej svadby ju totiž pred kostolom prešlo auto. Tvorcovia vtedy vedeli ako šokovať ľud, čudné smrti na Melrose Place boli na dennom poriadku. Aby jej v možnom seriáli (pravdepodobne v stave rozloženom) nebolo smutno, pridal sa k nej z pôvodného seriálu aj Thomas Calabro alias Michael Mancini alebo „Mr. Kimberly Shaw“. Kto bude ďalší?

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Coleo | apríl 8., 2009 o 07:33 |

  Myslím že hlavne preto že je to Merlose tak to s jej smrťou nebude problém. A keď nedostaneme Heather alebo Marciu tak Laura je nasledujuca možnosť :D

 2. Marcoz | apríl 8., 2009 o 10:29 |

  presne tak… Heather ma trochu mrzí… môžeme aspoň dúfať, že sa pridá neskôr… Vstať z mŕtvych by mohla aj Marcia, keby nebola „zúfalá“ :-D ale aj Laura je fajn… Tiež ma teší účasť Thomasa… len tak dalej :-D

 3. Andy | apríl 8., 2009 o 13:15 |

  No väčšina z tých hercov sa už po MP nejako viac nezviditeľnila a momentálne takmer nikto nehrá v žiadnom seriáli. Teoreticky by sa ich teda mohlo vrátiť dosť. Ale počítam, že CW z toho chce mať omladinu a nepostaví dej na príbehoch o ľuďoch, ktorí sa tak maximálne môžu vrátiť v nejakých epizódach. MP bol svojho času taký úlet, že to vlastne bolo aj zábavné, lenže v tej dobe sa od Spellinga chytilo všetko a potom už pre zmenu vôbec nič. Myslím, že reinkarnovať jeho seriály pre dnešnú dobu, vlastne hneď v ďalšej dekáde je úplne mimo a CW musí byť zúfalá. Asi sa vráti aj Dynastia, ved Joan Collins už dávno nikde nehrala. :)

 4. K & P | apríl 8., 2009 o 15:37 |

  CW je zúfalá to je možno pravda, vidno to na sledovanosti, ale tak čo jej iné zostáva? Myslím si, že s tými oživovania to nie je to pravé orechové viď 90210, keby mal takú sledovanosť ako má teraz pred 5 rokmi, tak na CW sa už ďalšej série nedožije, teraz je jej zrazu dobrých aj 2 milióny divákov. Uvidíme, ako sa CW bude dariť v septembri, ešteže má ten silný štvrtok.

Napíšte svoj názor