SERIÁLY.kinema.SK

Je čas, aby som vám aspoň trošku predstavil jeden z posledných tohtoročných noviniek NBC, seriál The Listener, ktorý bude mať na stanici premiéru až 4. júna, v letnej štruktúre. Seriál popri tom celosvetovo už mal svoju premiéru počas prvého marcového týždňa, jeho 1. séria obsahujúca 13 dielov, vyrobená v koprodukcii s kanadskou stanicou CTV, bola predstavená vďaka Fox International Channels (FIC) – na staniciach Fox a FX – v takmer 200 teritóriách. Je zaujímavé, že materské stanice ho uvedú ako posledné, totiž ani CTV seriál The Listener ešte neodštartovala.

thelistenerfoxfic

Hlavnou postavou seriálu je Toby Logan, mladý paramedik, ktorého stvárňuje Craig Olejnik (Runaway). Má schopnosť čítať myšlienky ľudí, počuť a vidieť ich. Svoj dar využíva na pomoc miestnej polícii, svoje schopnosti však tají. The Listener miestami pripomína seriály Ghost Whisperer a Medium, ale v dobrom zmysle.  Rozdielom je však mužská hlavná postava, čo ocení hlavne ženská časť publika. Ďalším pozitívom seriálu je aj – konečne – jedno neopozerané (kanadské) mestečko, v ktorom sa The Listener nakrúca/odohráva.

Pod článkom nájdete úvodnú zvučku seriálu, ktorá úplne postačí na to, aby ste sa vcítili do deja a dali šancu aspoň jeho úvodnej časti.

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

  1. ASINKA | apríl 14., 2009 o 20:42 |

    Skvělej serial zatím jsem viděla jen 5 dílu ale velice mě zaujal.SIce ne moc originálni podobné filmy a serialy jsme tu už měli.
    Svělá(a hezká XD)hlavní postava Takže bych dala 5/5.
    VŠEM RADÍM SE NA TO KUKNOUT!!!!

Napíšte svoj názor