SERIÁLY.kinema.SK

Hviezdny kancel

Epizódy, Herci, News december 27., 2008

Jednou z najsledovanejších televíznych udalostí roka je v USA tzv. Super Bowl (NFL, americký futbal). Tesne po skončení prenosu, 1. februára 2009, pri televízoroch sedia milióny (desiatky miliónov) nič netušiacich divákov, ktorí sú prakticky zlatou baňou na sledovanosť. Prečo to vôbec rozoberám? Z jedného veľmi podstatného dôvodu – stanice sú ochotné do epizód nasledujúcich po Super Bowl investovať nemalé peniaze, aby upútali čo najviac pozornosti.

jessica alba office

V tejto sezóne sa najviac hovorí o americkej verzii The Office na NBC. Pred nedávnom sa totiž tvorcovia priznali, že v špeciálnej „po-superbowl-ovej“ epizóde sa objaví Jack Black, Jessica Alba a Cloris Leachman. Zamestnanci Dunder Mifflin budú údajne počas svojej pracovnej doby sledovať film, v ktorom sa spomínaní herci objavia.

Predpokladám, že tie mená hovoria sami za seba a netreba ich majiteľov predstavovať (možno okrem Cloris Leachman), ale mini-opakovanie ešte nikomu neuškodilo. Jack Black je komik, muzikant a herec. Najznámejší je pravdepodobne ako polovica dua Tenacious D alebo z filmov Tropic Thunder, Nacho Libre či Kung Fu Panda (hlas pandy). Jessicu Alba si možno niektorí pamätníci automaticky spoja s delfínom kvôli The New Adventures of Flipper alebo s geneticky upravenými vojakmi z Dark Angel. Väčšina ju však pozná ako hollywoodsku megastar z filmov Sin City, Fantastic Four, Good Luck Chuck a The Love Guru. Veľkou neznámou je pravdepodobne Cloris Leachman, ktorá je v poslednej dobe známa len ako najstaršia (má 82 rokov) z hviezd tancujúcich v siedmej sérii Dancing With The Stars.Komentáre

  1. Coleo | december 27., 2008 o 16:11 |

    Stále si myslím že tam mali strčiť Chucka. Ten seriál si zaslúži väčšie ratingy a vďaka Sarah by mali sexi post-Superbowlovú-úvodnú-testosterónovú scénu (kdo by zabudol na tú z Greysu :)))

  2. studo | december 27., 2008 o 16:27 |

    v ktory den bude supoerbowl? nedela?

  3. Shawn | december 27., 2008 o 16:37 |

    studo: áno :D inak existuje kalendár…

Napíšte svoj názor