SERIÁLY.kinema.SK

Rose McGowan po skončení seriálu Charmed (Čarodejnice) v roku 2006 zmizla z televíznych obrazoviek. Venovala sa jedine nakrúcaniu filmov (Grindhouse, The Black Dahlia, Fifty Dead Men Walking), aktuálne sa má objaviť vo filmoch Red Sonja a Sin City 2. Teraz sa však na kratšiu dobu opäť vráti k seriálom, objaví sa totiž v štyroch častiach novej série seriálu Nip/Tuck, v ktorom bude hrať doktorku prezývanú Teddy. Jej postava by sa mala zblížiť so Seanom (Dylan Walsh), jedným z plastických chirurgov.

Charmed

Táto rola mala byť pôvodne obsadená Katee Sackhoff (Battlestar Galactica), ona však podpísala zmluvu s iným štúdiom. Zobrala rolu v pilote stanice NBC s názvom Lost and Found. Jednu z hlavných postáv v seriáli Nip/Tuck stvárňuje aj Julian McMahon, ktorý ako aj Rose, tiež hral v seriáli Charmed. Je možné, že ich opäť uvidíme v spoločných scénach.

Mám pre vás ešte jednu zaujímavú casting správu.

Popri Jennifer Aniston, ktorej fotky z nakrúcania nájdete pod článkom, sa v jednej časti 3. série seriálu 30 Rock objavia aj dievky zo seriálu Gossip Girl, Blake Lively a Leighton Meester. Asi neuveríte, ale budú hrať stredoškoláčky, spolužiačky Liz Lemonovej (Tina Fey), ktoré sa objavia v spomienkach, v ktorých sa dozvieme jednu šokujúcu skutočnosť o Liz. Bola protivné sprosté dievča. Dúfajme, že ich hosťovanie v seriáli 30 Rock aspoň trošku zvýši sledovanosť Gossip Girl.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Yukari | september 16., 2008 o 21:48 |

    Kiež by aj Nip/Tuck vysielali na nejakej SR televízii/AXN/Prime, proste niekde, kde by som to mohla pravidelne pozerávať, keďže ma obmedzený internet.. no, obmedzuje. Aj na 30 Rock a na Gossip Girl (kiež by to vymenili za zastaralé OC) sa teším, ale stavím sa, že skôr ako o desať rokov (viz Will&Grace na Prime) to nebude…

Napíšte svoj názor