SERIÁLY.kinema.SK

sonsofanarchy2.jpg

Americká káblová stanica FX má na svedomí už slušnú kôpku úspešných seriálov. Určite vám netreba pripomínať The Shield, Nip/Tuck, Rescue Me, Dirt alebo Damages, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo môžete medzi dramatickými seriálmi vidieť. Vďaka nim sme sa začali trochu inak pozerať na svet policajtov, plastických chirurgov, požiarnikov, bulvárnych novinárov a právnikov. Raz za čas je dobré pozrieť sa aj na druhú stranu barikády. Na TCA Press Tour preto oznámili, že do novej sezóny vstupujú s úplne novým projektom pod názvom Sons of Anarchy, ktorý v sebe spája motorkársku drámu so štipkou čierneho humoru.

Jackson ‘Jax’ Teller (Charlie Hunnam) je členom motorkárskeho gangu v malom kalifornskom mestečku Charming. Je odhodlaný brániť svoje rodisko pred nepriaznivými vplyvmi zo strany drogových dílerov, skorumpovaných policajtov a chamtivých korporácií.

sonsofanarchy1.jpg

Na prvý pohľad legálna rodinná autodielňa ukrýva svet plný peňazí, obchodu so zbraňami a krvavého boja o moc. Jaxovu matku, Gemmu Teller Morrowovú, si zahrá Katey Sagal a jeho nevlastného otca Claya, hlavu motorkárskeho gangu, stvárni Ron Perlman. Katey Sagal, ktorú ste mohli vidieť napríklad v 8 Simple Rules (8 jednoduchých pravidiel), Eli Stone alebo počuť vo Futurame, tak dostane príležitosť ukázať svoj herecký talent v inom svetle. Premiéra bude 3. septembra 2008, zatiaľ si môžete vychutnať promo video a poster.

sons of anarchy posterKomentáre

 1. Dr_Bilo | august 10., 2008 o 23:29 |

  Tohle zní skvěle! Zajímavý téma + FX + Ron Perlman… Rozhodně tomu dam šanci!

 2. Lucas | august 11., 2008 o 11:43 |

  Noo, úplně jste zapomněli na to hlavní, a to, že Katey Sagal hrála v Ženatý se závazky hlavní roli.. a pak se taky objevila ve Ztracených jako Helen.

 3. Arax | august 11., 2008 o 13:53 |

  Ženatý se závazky mi uplne vyfucalo z hlavy :(

 4. Khan | august 11., 2008 o 21:55 |

  American Chopper s Perlmanom? dame tomu sancu muj milasek? dame kamo:D

Napíšte svoj názor