SERIÁLY.kinema.SK

V článku o septembrových novinkách AXN som sa nezmienil o najdôležitejšej udalosti, ktorú stanica bude ten mesiac vysielať. Zabudol som vám pripomenúť, že v noci z 21. na 22. septembra 2008 o 02:00 bude v priamom prenose vysielať 60. Primetime Emmy Awards, „televízneho Oscara“. Stanica AXN pre túto udalosť už pripravila aj špeciálnu mini stránku, na ktorej nájdete veľa zaujímavostí, informácie o nominovaných seriáloch, ktoré vysiela aj sama a tiež nejaké súťaže a hry. K jej septembrovým seriálom vynovila aj ďalšie dve mini stránky, seriálu Lost (Ztracení) a kriminálnych seriálov. Týmto som už asi úplne uzavrel celý september stanice AXN a je čas aby som vám približne predstavil jej október.

Haunted

V októbri sa na obrazovkách stanice AXN objavia dva nové seriály. Satisfaction, neznámy austrálsky seriál o prostitútkach a Haunted, sci-fi seriál z produkcie bývalej stanice UPN z roku 2002, v ktorom hlavnú postavu, detektíva, ktorý vie komunikovať s dušami mŕtvych, stvárňuje Matthew Fox, herec preslávený seriálom Lost. Seriál sa dožil iba jednej, 11-epizódnej série.

Pokračovať bude aj seriál Jericho s jeho záverečnou 2. sériou, ktorá by sa podľa prvotných informácii mala vysielať od 20. októbra 2008, každý pondelok večer. V tomto mesiaci budú nasadené aj zvyšné časti 1. série seriálu Reaper (Ďáblův sluha), ktorý ako aj seriály Lost, Criminal Minds a CSI: NY, bol kôli štrajku scenáristov nútený odísť na kratšiu pauzu v polovici série. Milovníci reality show sa môžu tešiť, lebo AXN uvedie v premiére 11. sériu Survivor (Poslední trosečník) a ako sme už spomínali, od konca mesiaca sa môžeme každý pracovný deň tešiť na Late Show with David Letterman.

Stargate

A na záver ešte jedna dobrá správa. Na sesterskej stanici AXN, na AXN SciFi bude 24. a 25. októbra maratón 1. série seriálu Stargate (Hvězdná brána) rozdelený na dve časti, 11-11 častí, oba dni od 12:45.

VIAC O TITULE: , , , , , ,Napíšte svoj názor