SERIÁLY.kinema.SK

Cupid (ABC)

Seriály 08/09 august 26., 2008

Obsah: Seriál o mužovi (Bobby Cannavale), ktorý si myslí, že je Cupid a na Zem ho zoslal boh Zeus, aby stovke párov pomohol dať sa dokopy. Má to byť trest za jeho aroganciu.

Cupid (ABC)

Tvorca: Rob Thomas (Veronica Mars)

Réžia: Bharat Nalluri

Hrajú: Bobby Cannavale (Third Watch), Sarah Paulson (Jack & Jill, Studio 60 on the Sunset Strip), Camille Guaty (Prison Break, The Nine), Rick Gomez (What About Brian)

Premiéra v Amerike: jar 2009 (štvrtok 22:00)Komentáre

  1. Filip Tůma v americkom seriáli? | Seriály.KINEMA.sk | december 10., 2009 o 11:01 |

    […] Cupid je remake rovnomenného seriálu z konca 90. rokov o chlapíkovi, ktorí si myslí, že je boh lásky. Aj jeho pôvodnú verziu vysielala stanica ABC a oba vytvoril Rob Thomas, tvorca kultového seriálu Veronica Mars. Aj napriek tomu, že Rob v novej verzii napravil všetky chyby pôvodného seriálu a vylepšil všetko, čo sa len dalo, moderný Cupid na ABC neuspel. Popri tom je skvelou kombináciou drámy a komédie so štípkou romantiky. Hlavných úloh sa tentoraz zhostili Bobby Cannavale (Third Watch, Will & Grace) a Sarah Paulson (Jack & Jill, Deadwood, Studio 60). Ich roly im neuveriteľne sadli. Každá časť seriálu je, mimochodom, zameraná na to, ako sa Cupid pokúša dať nejaký pár dokopy, z čoho stále vzniknú zaujímavé situácie. Ako bonus, v štyroch častiach seriálu si zahrala aj Anna Chlumsky, na ktorú si určite spomínate z filmov My Girl. […]

Napíšte svoj názor