SERIÁLY.kinema.SK

Slovenská televízia od jesene nebude vysielať len pokračovania už zabehnutých seriálov, ale uvedie aj nejaké úplne nové. Tentoraz však nestavila na americké seriály, ale skôr na európsku tvorbu.

Robin Hood

Teda popri 3. sérii seriálu Desperate Housewives (Zúfalé manželky), 2. sérii Brothers & Sisters (Bratia a sestry), 4. sérii Grey´s Anatomy (Klinika Grace) a reprízy seriálu House (Dr. House) od začiatku sa môžeme tešiť na britský dobrodružný seriál Robin Hood z roku 2006, ktorý vysiela televízna stanica BBC a vďaka veľkému úspechu sa tiež vysiela aj v USA na káblovej stanici BBC America. Toto novodobé spracovanie seriálu sa nakrúca v susednom Maďarsku a má doposiaľ tri série. STV Jednotka má zatiaľ v pláne iba 1. sériu.

Ďalším novým seriálom Slovenskej televízie bude (tiež britský) mysteriózny seriál Afterlife (Život po živote) o mužovi menom Robert Bridge, ktorý po smrti svojho syna sa stretáva s Alison, ktorá je v kontakte s dušami mŕtvych. Seriál sa dožil dvoch sérií so 14 dielmi a je držiteľom dvoch cien (najlepší producent, najlepší herecký výkon) TV festivalu Monte Carlo. Na Jednotke by sa mal vysielať v neskorších hodinách.

Nesmieme zabudnúť ani na to, že STV uvedie aj pokračovanie kultového českého seriálu Nemocnica na okraji mesta s podtitulom Nové osudy.

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

 1. kubas | august 4., 2008 o 20:06 |

  neviete niekto kedy bude STV vysielat Zufale manzelky?????dufam ze nie o 22.40 ako minule

 2. Shawn | august 5., 2008 o 08:15 |

  Streda, cca 21:00 po Dr. Houseovi.

 3. iceScrat | august 5., 2008 o 19:18 |

  inak to bude riadne nadupana streda.-.. house zufale manzelky a bratia a sestry…… dufam ze vo stvrtok nebudem mat nulte.. aby som nemusel nahravat..hh

 4. Shawn | august 5., 2008 o 19:26 |

  Ja či mám nultú, či nie, vstávam o 06:00-30 a skôr ako 23:00 nechodím spať, nikdy! :) …a žijem!
  Streda bude fakt skvelá, Manželky a Bratov stále budem pozerať a časovo bude vyzerať približne takto:
  20:00 Dr. House
  20:50 Zúfalé manželky
  21:40 Bratia a sestry

 5. Peter | august 7., 2008 o 17:21 |

  Lenze bude aj CSI Las Vegas, Kosti na JOJke, ktore su o dost viac sledovanejsie… takze STV to pokakala, SKODA pochybujem, ze bude mat dobru sledovanost (Zufalky – III. seriu mnohi videli na Prime a presun z 22:00 (kde sa vysielala II. seria) na 21:00 nie je stastny krok; BaS tiez nie je na tom ruzovo, co sa tyka sledovanosti; Dr. House pojdu iba reprizy – predpokladam, ze po mesiaci vysielania stredu celu upravia)

Napíšte svoj názor