SERIÁLY.kinema.SK

Nedávno sme vám v článku o predbežnej seriálovej skladbe jesennej programovej štruktúry televízie JOJ spomenuli, že televízia chystá na jeseň uviesť aj nejaký nový seriál s kriminálnou tématikou. Vtedy nám však od JOJky ešte nemohli prezradiť, o aký seriál ide. Nadišiel čas, kedy vám ako prví môžeme prezradiť, ktorý tohtoročný seriál sa televízia JOJ chystá vysielať, zatiaľ však nie je isté, či už od jesene.

Women´s Murder Club

Bude to Women´s Murder Club, seriál nakrútený podľa knižnej predlohy, ktorý je skôr dramatický ako kriminálny seriál. Sleduje totiž život štyroch žien – detektívky (Angie Harmon), právničky (Laura Harris), súdnej lekárky (Paula Newsome) a novinárky (Aubrey Dollar), ktoré sú veľmi blízke kamarátky a pri spoločných stretnutiach okrem súkromného života (láska, sex, …) riešia aj rôzne prípady vrážd. Dej by sme mohli charakterizovať aj „skratkou seriálu CSI“, a to Crime, Sex, Investigation. Slovenský názov seriálu však bude Svieža štvorka.

Seriál sa dožil iba 13 dielov, stanica ABC ho totiž zrušila aj napriek slušnej sledovanosti, v priemere videlo úplnú 1. sériu 8,96 milióna divákov.Komentáre

  1. Peter | júl 30., 2008 o 08:20 |

    Fajn, ale nemyslil si, ze je to toto, lebo o tomto seriali uz hovorili a aj to mnohym pisal Borovsky do e-mailu (netajil to), podla mna to bude nieco este ine… co tak Boston Legal alebo Justice?

    A Damages pojde potom namiesto Sharka? Nevies o tom nic?

  2. Shawn | júl 30., 2008 o 16:12 |

    Nie. Co sme spominali, že bude nejaký nový seriál s kriminálnou tematikou to bude WMC. Boston Legal to nebude (zatiaľ), ten je inak právnický seriál. My tiež už dlhšie vieme, že JOJka má WMC, ale sme čakali, či sa začne na jeseň alebo nie. Až teraz vysvytlo, že to má byť ten spomínaný nový seriál. Vtedy sme si tiež mysleli, že to bude iný seriál, ale má to byť WMC.
    O Damages je este priskore hovoriť, ved pred Sharkom je ešte donkončenie 1. série a celá 2. séria.

Napíšte svoj názor