SERIÁLY.kinema.SK

Je tu koniec týždňa a spolu s ním aj americká premiéra pilotného dielu seriálu Flashpoint a prvého dielu piatej série Stargate Atlantis. Pochybujem, že SGA potrebuje nejaké rozsiahle predstavovanie a preto prejdem rovno na Flashpoint z produkcie CBS a kanadskej televízie CTV.

Flashpoint

Zámorské televízie doslova zbožňujú seriály o statočných mužoch a ženách zákona. Teraz sú na rade členovia jednotky S.W.A.T. v nemenovanom americkom meste. V hlavných úlohách sa predstavia Enrico Colantoni (Keith Mars z VM), Amy Jo Johnson, Hugh Dillon a mnohí ďalší.

The Cleaner

Treťou a poslednou premiérou, ktorou sa dnes budeme zaoberať je premiéra seriálu The Cleaner. Káblová stanica A&E ju naplánovala na 15.7.2008 (utorok). V centre pozornosti je William Banks (Benjamin Bratt), ktorý je kvôli svojej závislosti na drogách úplne na dne. Zaprisahá sa však, že ak dostane druhú šancu, tak sa svojho zlozvyku zbaví a bude pomáhať ľuďom s podobnými problémami. Vo vedľajších úlohách Grace Park (známa ako Sharon ‘Athena’ Agathon z BSG) alebo Brett DelBuono.

Vidieť je lepšie ako trikrát počuť, preto sme pre vás našli nasledujúce promo videá.

Flashpoint:

The Cleaner:

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. jacxu | júl 17., 2008 o 00:22 |

    no pozrel som si Flashpoint a musim povedat ze vyzera to velmi dobre dobry strih hudba kamera… doporucam pozriet len uvidime ako to bude dalej

Napíšte svoj názor