SERIÁLY.kinema.SK

Keď už televízia Markíza cez leto neodvysiela poslednú sériu seriálu The O.C. (O.C. California), tak nech vás poteší aspoň to, že uvedie reprízu vami veľmi obľúbeného teenagerského seriálu Joan of Arcadia (Joan z Arkádie).

Joan z Arkádie

Seriál sa bude vysielať, tak ako aj minulý rok, každý pracovný deň, ale teraz v o niečo lepšom čase, okolo 13:30 už od 30. júna 2008. Televízia Markíza počnúc prvým júlovým týždňom nasadí do svojej letnej programovej štruktúry viacero seriálov.

Počas dňa sa bude vysielať 10. séria seriálu 7th Heaven (okolo 11:45), po jej skončení bude nasledovať aj záverečná 11. séria. Na leto je naplánovaná aj repríza prvých dvoch sérií seriálu Veronica Mars. Termín zatiaľ nie je určený.

Invázia

Televízia konečne uvedie aj premiéru, už dlhšiu dobu odkladaného, mystického seriálu Invasion (Invázia) a bude vysielať aj seriál Heroes (Hrdinovia), o ktorom sa hovorilo, že ho má televízia JOJ. Ale ani jeden z týchto seriálov nebudú vysielať v „priateľskom“ čase. Invasion sa na obrazovkách objaví 3. júla 2008 a bude sa vysielať každý štvrtok o 23:45. Heroes bude uvedený od 30. júna 2008, každý pondelok o 22:10. Z oboch seriálov budú uvedené vždy dva diely za sebou.

Do vysielania sa vráti aj prerušená 2. séria seriálu Supernatural (Hrozba z temnoty). Pokračovanie sa začne 2. júla 2008 šiestou epizódou, seriál bude uvedený každú stredu o 23:50 po dve časti za sebou.

VIAC O TITULE: , , , , ,Komentáre

  1. wewa | august 18., 2008 o 15:36 |

    3 seria Weronici mars nebude ??????

Napíšte svoj názor