SERIÁLY.kinema.SK

Ako som sľuboval, pokračujem v predstavovaní horúcich letných seriálov káblových staníc. Už 10. júla 2008 bude mať na stanici USA Network premiéru 2. séria seriálu Burn Notice, ktorého 1. sériu ste niektorí už určite videli na českej Prime pod názvom Status: Nežádoucí.

Burn Notice - Status: Nežádoucí

Hlavný hrdina, ktorého hrá charizmatický Jeffrey Donovan sa v novej sérii ocitne v novej nebezpečnej misii, ktorá by mu mohla pomôcť v odhalení toho, prečo sa dostal na čiernu listinu CIA. Aj napriek tomu, že nemá žiadne peniaze, sa s pomocou Sama (Bruce Campbell) a Fiony (Gabrielle Anwar) bude ďalej snažiť dať svoj život opäť dohromady. Seriál sa už len preto oplatí pozerať, lebo sa nakrúca v reálnej slnečnej Miami, kde pobehujú samé nahaté baby. Pod článkom si môžete pozrieť aj dôkaz, horúce promo video 2. série.

Keď už sme pri „káblových“ seriáloch, tak mám pre vás aj jednu zlú správu. Stanica FX sa rozhodla zrušiť seriál Dirt v hlavnej úlohe s Courteney Cox po kôli štrajku scenáristov veľmi krátkej, 7-dielnej 2. sérii. Herečka už rozmýšľa nad novým seriálovým projektom.

VIAC O TITULE: ,Napíšte svoj názor