SERIÁLY.kinema.SK

Ako sa to dalo očakávať, stanica CBS odsunula premiéru seriálu Swingtown z 29. mája na 5. júna 2008. Seriál by tam totiž mal súperiť s finálnymi časťami 4. série seriálu Lost (Nezvestní) a to by sledovanosti posledného nového seriálu tejto sezóny určite neprospelo. Swingtown sa bude vysielať vždy vo štvrtok o 22:00 po reprízovaných častiach seriálu CSI (CSI: Las Vegas).

Swingtown

Časopis New York Post v jednej nedávnej recenzii označil pilotný diel seriálu odohrávajúci sa v 70. rokoch ako „najnechutnejšiu hodinku v histórii televízie“. Ja si myslím, že toto vyhlásenie bolo od autora veľmi prehnané. Stačí si len pozrieť najnovšie promo video k seriálu, ktoré mimochodom nájdete pod článkom.

Osobne som tento seriál počas tejto televíznej sezóny veľmi očakával, lebo podobný žáner v dnešnej dobe len ťažko nájsť. Už pri prvom čítaní krátkeho obsahu seriálu ma námet zaujal. Veď seriál o otvorených manželstvách, kde sa manželské páry schádzajú na swingers party nemôže byť zlý. Určite to však nie je jediné pozitívum seriálu Swingtown, totiž veľmi reálne a a hlavne báječne zobrazuje typický život obyčajných ľudí počas letných mesiacov v 70. rokoch

Swingtown

Pred štrajkom sa tvorcom Swingtown podarilo nakrútiť iba 3 časti, ale stanica CBS požiadala o natočenie aj zostávajúcich 10 dielov k úplnej 13-dielnej sérii. Podľa najnovších informácii doteraz nakrútili prvých 10 častí, ktoré majú zverejnené aj názvy a prvých 7 dielov aj dátum vysielania. Ak CBS bude dostatočne propagovať seriál, tak sa Swingtown môže stať letným hitom.

V hlavných úlohách sa predstavia aj nejaké známe tváre, napríklad Grant Show (Melrose Place), Molly Parker (Deadwood), Lana Parilla (Boomtown) a Jack Davenport (Coupling, Pirates of the Caribbean).Komentáre

 1. iceScrat | máj 22., 2008 o 15:58 |

  „Veď seriál o otvorených manželstvách, kde sa manželské páry schádzajú na swingers party nemôže byť zlý.“

  mozno pre niekoho komu prave vrcholi puberta…

 2. Shawn | máj 22., 2008 o 16:05 |

  iceScrat: uisťujem Ta, že pubertu už mám dávno za sebou… :-)

 3. iceScrat | máj 22., 2008 o 21:04 |

  nepopieram…. ale dal si blby dvovod preco by mal mat serial uspech ;)

 4. Edie Britt | máj 23., 2008 o 22:17 |

  jeej swingers :D

Napíšte svoj názor