SERIÁLY.kinema.SK

Určite ste už počuli o novom pripravovanom pilote stanice The CW, ktorý má byť spin-off seriálu Beverly Hills 90210 z 90. rokov. Scenáristom pilotnej časti sa stal Rob Thomas, tvorca seriálu Veronica Mars a „cast“ sa zo dňa na deň rozrastá. Rolu učiteľa menom Ryan zobral Ryan Eggold, ktorého najnovšie môžete poznať zo seriálu Dirt. Populárneho atléta menom Ethan Ward bude hrať Dustin Milligan. Jeho si môžete pamätať zo seriálu Runaway (Skrytá identita), ktorý vysielala aj televízia JOJ. Rolu hlavnej postavy, teenagerky Annie Mills, ktorú odmietla Hillary Duff dostala Shenae Grimes. Super sexy a super bohatú Ethanovu priateľku menom Naomi Bennett bude hrať Annalynne McCord. Matku Annie bude hrať Lori Loughlin a rolu babky zobrala Jessica Walter. Najnovším hereckým úlovkom produkcie je Michael Steger, ktorý bude hrať postavu menom Navid Shirazi a rolu spolužiačky Annie zobrala Jessica Stroup, ktorú aktuálne môžete vidieť vo filme Prom Night. Podľa všetkého by v seriáli mala účinkovať aj Jennie Garth z originálneho Beverly Hills 90210. Tá by si mala zopakovať svoju rolu a teraz by mala byť učiteľkou módneho dizajnu. Dúfajme, že pilot nás nesklame a bude z neho nový seriálový hit. Konečný názov seriálu ešte stále nie je známy.Komentáre

 1. Coleo | máj 3., 2008 o 15:50 |

  Stále sa bojím že to dopadne FAKT zle ale keď to robí Robinko Thomas tak to snáď dopadne fajn ;)

 2. MartinDeBill | máj 3., 2008 o 19:55 |

  no .. mna odstarusej uz len myslienka toho ze to je spin off k 902 10 .. nehovorim, ze to nemoze byt dobre .. samotny BH bol na svoj cas uspesny .. ale neviem si predstavit uvodne titulky ani k tomu .. nie to este pokracovanie … (vyhladajte si uvodne znelky na original BH 90210 na youtube .. je to smiesne )

 3. Shawn | máj 3., 2008 o 20:06 |

  Martin:
  Len preto, že seriál bude vychádzať z originálu, nemyslím si, že bude mať takú istú zvučku. Podľa mňa ani podobnú a možno ani názov seriálu nebude mať nič spoločné s originálom.
  Veď čoskoro uvidíme… Upfronts televízii sa blíži a vtedy budeme písať o každom novom seriály osobitne a pravdepodobne budú aj cast fotografie.

 4. MartinDeBill | máj 4., 2008 o 13:02 |

  Shawn:

  javiem, ze to nebude to iste len hovorim, ze si neviem predstavit uvodne intro .. a ani ako to cele bude vyzerat ..
  jj .. upfornts .. vraj ma byt uz 12. maja .. som zvedavy co si televizie predlzili .. :-D

Napíšte svoj názor