SERIÁLY.kinema.SK

Aby sme cez leto nepozerali iba akčné a dobrodružné seriály na AXN, stanica od júna uvedie aj nejaké iné typy seriálov.

Sports Night

Prvou novinkou je už spomínaný insider seriál Sports Night z roku 1998 od Aarona Sorkina, ktorému vďačíme za seriály The West Wing a Studio 60 on the Sunset Strip. Sports Night sa v USA na stanici ABC dožil 2 sérií a získal nemálo ocenení. Herecké obsadenie tiež stojí za reč.

V hlavných úlohách sú mená ako Peter Krause (Six Feet Under, The Lost Room, Dirty Sexy Money), Felicity Huffman (Desperate Housewives), Joshua Malina (The West Wing, Big Shots), Sabrina Lloyd (Sliders, Numb3rs), Josh Charles, Robert Guillaume.

Californication

Stanica AXN nám svojou ďalšou novinkou ešte viac spríjemní leto. Už v júni by mala uviesť seriál Californication, ktorý vysielal aj kanál HBO na konci minulého roka. Ten, kto nemal možnosť sledovať seriál na platenej káblovej stanici, tak teraz bude mať možnosť vynahradiť to. Seriál vám asi nemusím predstavovať, písali sme o ňom už dosť. Pre prípad potreby tu nájdete test pilotnej časti.

Ešte vás upozorním na to, že na (rumunskej) AXN od Digi TV bude premiéra seriálu Eli Stone už dnes o 21:00. Na normálnej našej AXN, ktorú má väčšina ľudí bude premiéra seriálu až o necelý mesiac.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. MartinDeBill | apríl 27., 2008 o 13:28 |

    Californication a Eli Stone .. paradicka ..

    .. takze AXN sa uz asi nechce zameriavat len na dobrodruzne, akcne a krimi serialy … tak to potom je ta Gossip Girl celkom dobry tip :-D

  2. J.M. | apríl 27., 2008 o 16:23 |

    Tak tu Californation si kuknem, uz len kvoli Davidovi i ked to vraj tiez az take terno nie je…Uvidime…
    Na Eliho sa ale neskutocne tesim…Dufam, ze sa natoci aj 2. seria…

Napíšte svoj názor