SERIÁLY.kinema.SK

Do STV sa vrátia duchovia

News apríl 23., 2008

Niektorí ste už určite rozmýšľali nad tým, čo asi bude vysielať STV Jednotka po odvysielaní 3. série seriálu Battlestar Galactica (Hviezdna loď Galactica). Môžem vám povedať, že 4. séria to zatiaľ nebude. Tú plánuje televízia vysielať až na budúci rok.

ghostwhispererstv.jpg

Slovenská televízia sa rozhodla, že po 3. sérii BSG nasadí do vysielania reprízu seriálu Ghost Whisperer (Spriaznení duchovia). Túto sériu aktuálne vysiela aj stanica AXN, kde pravdepodobne bez prerušenia bude pokračovať aj 2. séria. Novú sériu však STV zatiaľ vysielať neplánuje.Komentáre

  1. eva | jún 28., 2008 o 10:42 |

    Škoda, že STV neplánuje 2. sériu duchov…bol to skvelý seriál a som zvedavá na pokračovanie:)

  2. Sveta | november 1., 2009 o 21:26 |

    No pekne,slovenska televizia je asi v troskach…reziseri spia na vavrinoch alebo zazobani niekde na havaji….a hufne sa odkupuju argentinske a spanielske fantasmagoricke a nekonecne telenovely…Ved my Slovaci mame take skvele filmy a aj serialy…napr.Duchovia od Vladimira Fischera!Nerozumiem poreco sa filmy z nasej dielne nevysielaju v case telenovel.
    Slane cukriky,Ticho,Tisicrocna vcela,Alzbetin dvor,Slovacko sa nesudi,Svako Ragan……driemu v archive/sem-tam sa vytiahnu na sviatky a zase sa objavia na obrazovkach/…keby sa aspon vydavali DVD,nech ma obcan Slovenska kulturny zazitok….joj a nehovorim o dokumentoch…Televizor uz nemame a ani nam nechyba!NACO!Dristy-sutaze,tance,kde sa bavi smotanka a superstar a telenovely a svate omse….

Napíšte svoj názor