SERIÁLY.kinema.SK

Pamätáte sa ešte na seriál Third Watch (Tretia hliadka)? Seriál o hasičoch, policajtoch a záchranároch, vďaka ktorému sa zviditeľnili niektoré herecké talenty, ako napríklad Kim Raver (24, The Nine, Lipstick Jungle) a Eddie Cibrian (Invasion, Vanished). Na Slovensku sa seriál vysielal na televízii Markíza, ale nevedno prečo, televízia odvysielala iba prvé štyri série. Linda Salvová, PR manažérka TV Markíza nám prezradila, že posledné dve série seriálu neplánujú odvysielať. Ale poďme k veci! Tento seriál som spomenul preto, lebo ho zakúpila televízna stanica AXN a začne ho vysielať už v máji, pravdepodobne v každý pracovný deň a určite odvysiela všetky jeho série. Po ohlasovanom seriáli Eli Stone sa môžete tešiť na ďalšiu májovú seriálovú novinku.Komentáre

  1. Roman | marec 25., 2008 o 22:15 |

    Shawn, co sa cudujes, co kedy markiza dovysiela???…ta televizia tak upada, ze strach, ja ju uz fakt neznasam :)…od zajtra nasadzuje nove serialy do offtime, stavte sa, ze po dvoch tyzdnoch tam nebudu, lebo ich zrusi, tak ako to bolo so Psychom, Fraeserom ci Monkom!

  2. Petus | marec 26., 2008 o 11:36 |

    Treti hlidka je jeden z mych nej serialu! Vzdycky jsem se na nej tesil. Daval se pozde vecer na Nove. Bezelo to pred a po tom co dali serial Zlocin v ulicich. Davali vzdycky dva dily po sobe, coz bylo super! Naposledy byla posledni serie na NovaCinema. Bylo by suber, kdyz by se tam odvysilal cely serial. Jinak ho hodne doporucuji!

Napíšte svoj názor