SERIÁLY.kinema.SK

runaway.jpg

Televízia JOJ si od druhého januárového týždňa vyhradila na utorok, stredu a štvrtok večer pravidelný seriálový dvojslot začínajúci vždy o 23:15. Zatiaľ v ňom budú vysielať iba seriály, ktoré v Amerike neuspeli. Každý deň to budú dva diely jedného seriálu. Od 8.januára utorkový dvojslot obsadí rodinný (akčný) seriál Runaway (Runaway – Skrytá identita) o rodine, ktorej členovia sa stali utečencami, musia totiž očistiť z vraždy krivo obvinenú hlavu rodiny. Seriál v Amerike vysielala televízia The CW a má 13 dielov, ako skoro všetky seriály, ktoré boli predčasné zrušené ešte v 1.sérii.

Každú stredu od 9.januára sa môžete tešiť na sci-fi seriál Threshold (Operácia Threshold), ktorý v roku 2005 neúspešne vysielala televízia CBS. V tom roku aj stanice ABC (Invasion) a NBC (Surface) skúsili šťastie s novými sci-fi seriálmi, ale nedopadli oveľa lepšie.

thresholdjoj.jpg

Threshold sa točí okolo vládnej analytičky Dr. Molly Anne Caffreyovej (Carla Gugino). Jej úlohou bolo navrhnúť protokoly, podľa ktorých budú Spojené štáty reagovať na všetky možné hrozby. Po bizarnom incidente na mori vstúpi do platnosti protokol zvaný „Threshold“. Dr. Caffreyová musí spolu s tímom špecialistov z radov vedcov a armády zabrániť invázii z vesmíru. Od 10.januára bude štvrtok patriť menej známemu seriálu C-16: FBI (FBI oddelenie), kde hlavnú rolu obsadil známy herec Eric Roberts. Tento aj seriál Threshold majú tiež iba 13 dielov. Už len dúfať môžme, že tieto seriálové sloty budú aspoň nejakú dobu trvalé, a že po skončení týchto seriálov nastúpia ďalšie seriály.Komentáre

  1. Roman-tik | január 1., 2008 o 21:59 |

    Zajtra sa zacina ceska a slovenska televizna premiera X-Files S07 na prime, okolo 23:00 sa konecne dockame pokracovania, bohuzial poslednu S09 uz prima nekupila takze snad ich vydaju aspon na DVD, kedze simpsonovcov a mash docasne zastavili :-( … fox zacina bojovat proti piratom velmi zvlastnym sposobom, zastavit vydavanie DVD je asi ten najlepsi sposob ako podporit stahovanie serialov z netu, ale uvidime ….

  2. Elendilka | január 2., 2008 o 18:37 |

    ja som runaway pozeravala, ale na CW ho odpalili po tretej epke a som nevedela, ze pokracoval dalej, kedho prestali vysielat aspon po tych 13 dielov…no tesim :)

Napíšte svoj názor