SERIÁLY.kinema.SK

Nick Garrett v roku 1997 opustil svoje rodné mestečko Knights Ridge. Vybral sa na výlet po Európe, no skončil v New Yorku, kde napísal knihu o živote v malom mestečku, ktorej postavy sú inšpirované jeho priateľmi a priateľkou. Jeho agent na neho tlačí, aby pre veľký úspech knihy napísal pokračovanie, no Nicky má spisovateľský blok. Tak prijme ponuku na jednodňovú prednášku na univerzite v Knights Ridge.

or1.jpg

No keď príde po desiatich rokoch do rodného mesta, rýchlo zistí, že veľa vecí sa zmenilo. Jeho priatelia majú prácu, založili si rodiny a žijú si svoj život. Navyše, väčšina s ním už nič nechce mať, pretože ich ranilo, že ich použil ako postavy v jeho knihe, a že ich tak náhle opustil bez akéhokoľvek vysvetlenia.

Jeho najlepší priateľ Eddie s ním už nechce mať nič spoločné, pretože Nick zabudol na ich spoločný plán založiť si firmu. Priateľka Hannah žije s bývalým tyranom zo strednej školy Big Cat-om a má 10 ročného syna, o ktorom má Nick podozrenie, že je jeho (a to podozrenie je zrejme skutočné vzhľadom na fakt, že aj malý Sam trpí alergiou na orechy ako všetci muži z rodu Garrettovcov). Hannah sklamalo a ranilo, že ju Nick opustil a nechce ho už nikdy vidieť. Avšak pár priateľov ako Physical Phil, Owen Rowan a Ikey je nadšených z jeho príchodu a odchod mu odpustili.

or2.jpg

Keď Nick príde na univerzitu, aby mal prednášku, tak z plnej sály študentov dostane strach a utečie. Keď sa upokojí, tak sa do siene vráti, no nikto tam už nie je. Až na študentku Aubrey, s ktorou sa spriatelí, a ktorá ho vôbec neodsudzuje vzhľadom na fakt, že jeho knihu nečítala a chápe jeho počin.

Keď sa blíži čas Nickovho odchodu späť do New Yorku, tak si uvedomí, že vôbec neľutuje, že naplnil posledné matkino želanie – aby zažil aj život mimo Knights Ridge. A rozhodne sa napraviť, čo spôsobil a znova získať starých priateľov späť.

or3.jpg

Tento seriál ma zaujal svojím námetom – chlapík z malého mestečka, ktorý o živote v takomto zapadákove napíše knihu (ono mi to totiž trochu pripomína mňa) a potom napráva, čo spôsobil. Myslím, že tento seriál sa bude páčiť všetkým, ktorí hľadajú niečo ľahšie. Moje hodnotenie: 8/10.

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Tom | január 2., 2008 o 21:50 |

  No znie to viac nez zaujimavo, aj ked si myslim, ze je velka sanca, ze ma sklame ako poslednou dobou vsetko :( Len dufam, ze si ho dokazem niekde zohnat :) …no skor tie titulky bude tazsie najst

 2. Shawn | január 2., 2008 o 22:07 |

  Titulky na prve 2 casti su… 1.séria má ajtak len 6 epizód.

 3. Coleo | január 3., 2008 o 14:36 |

  No prvé 2-3 diely sú fajn ale potom je to vcelku len hrôôôôza. Ale verím že fanúšikov si to nájde. ;-)

 4. Sue | január 3., 2008 o 21:49 |

  Tak ja som videla zatiaľ len prvé 2 diely :) A fakt sa mi to páči, uvidím, ako sa to bude vyvíjať ďalej ;)

Napíšte svoj názor