SERIÁLY.kinema.SK

AXN je kanálom, ktorý celosvetovo ponúka tie najobľúbenejšie filmové žánre – akčné a dobrodružné filmy a hlavne seriály. Za týmto kanálom stojí spoločnosť Sony Pictures Entertainment, ktorá je zameraná na okruh mladých ľudí túžiacich 24 hodín denne po dobrodružstve a akcii. AXN je sledovaný v približne 87 miliónoch domácností vo viac ako 45 štátoch v Ázii, Európe, Latinskej Amerike a na Strednom východe a je najrýchlejšie rastúcou globálnou sieťou.

axnsutazclanok.jpg

Teraz sa ale vráťme k našej súťaži. U AXN sa rozhodli, že verní fanúšikovia seriálov a hlavne stanice AXN budú obdarovaní zaujímavými darčekmi! Najprv však musíte správne odpovedať na jednu jednoduchú otázku…

Súťažná otázka:

Ktorý z nasledujúcich seriálov NEvysiela stanica AXN Sci-Fi?

 1. Jericho
 2. Alias
 3. Sliders (Cesta do neznáma)
 4. The Dresden Files (Dresden)

Myslím, že túto otázku by mal zvládnuť každý. Ak by ste s ňou náhodou mali problém, tak navštívte stránku www.axnscifi.cz alebo www.axnscifi.cz/scifihits. Správne odpovede pošlite do 18.1.2008 na e-mailovú adresu [email protected] a každý iba raz! Výhercov spätne kontaktujeme e-mailom. Ak by ste mali nejaké nejasnosti ohľadom súťaže, kľudne to napíšte do komentárov.

Výhry potešia najmä dámsku časť súťažiacich a sú nasledovné: putá, kalendár na rok 2008, dámska spodná bielizeň. Počet výhercov nie je zatiaľ určený.
dsc_0016.JPGdsc_0018.JPGdsc_0019.JPGdsc_0011.JPGdsc_0013.JPGdsc_0014.JPGdsc_0015.JPG

Už čoskoro vám prezradíme aj to, aký nový seriál ma televízia zakúpený. Seriál je úplne nový, premiéru mal v tejto sezóne.Komentáre

 1. Shawn | január 18., 2008 o 21:37 |

  Výhercovia:

  Leča
  Evka
  Streefair

  Blahoželáme! Výhernú cenu vám pridelí stanica AXN…

 2. evelin | január 19., 2008 o 16:15 |

  len nech mi nepridelia pútka,lebo mama ma zabije že čo to sakra..:D

Napíšte svoj názor