SERIÁLY.kinema.SK

Ten kto ešte stále nemá doma stanicu AXN, nech si ju láskavo do marca zaobstará, lebo to čo nás od marca čaká je až neuveriteľné. O marcovej premiére nového seriálu Reaper a o tom, že 4. séria seriálu Lost (Ztracení) prichádza na stanicu v apríli už vieme. Teraz sa k nám však dostali ďalšie skvelé informácie a aj presné dátumy štartu už spomínaných seriálov.

cms3axn.jpg

Najviac vás asi poteší to, že AXN už začiatkom marca uvedie najnovšiu 4. sériu kriminálneho seriálu CSI: NY, presnejšie 5.marca o 21:00. V druhej polovici marca uvedie 3. sériu seriálu Criminal Minds (Myšlenky zločince). Vysielať sa bude každý štvrtok od 20. marca o 22:00. Rekapitulačná epizóda 3.série seriálu Lost bude odvysielaná 22. marca o 20:00. Môžete sa tešiť aj na 2. sériu seriálu House (Dr. House), ktorá je naplánovaná na apríl (od 15. marca bude počas víkendov repríza 1. série, vždy 3 časti za sebou). Ak ste nevideli seriál Day Break (Za rozbřesku) a chceli by ste, tak si nenechajte ujsť jeho reprízu, ktorá štartuje 3. marca a každý pondelok budú uvedené dva diely za sebou.

Spomínaný Reaper sa bude vysielať každú stredu od 19. marca o 22:00. AXN Sci-Fi od 17. marca pokračuje 2. sériou seriálu Stargate SG-1 (Hvězdná brána) a od 4. marca nasadí reprízu seriálu Masters of Science Fiction (Mistři sci-fi).

VIAC O TITULE: , , , , ,Komentáre

 1. Petus | január 18., 2008 o 11:33 |

  A kdo nema AXN tak uz si to davno stahl a videl to v originale bez otravnych reklam :-) Ale v jednom me to AXN prekvapilo. Pustilo muj nejoblibenejsi serial Zlocin v ulicich, ktery davala Nova kdysi po nocich. Ten na netu v cestine nenajdu a titulky bohuzel na nej nejsou. Nove serialy maji s titulkama na netu dost dobrou podporu.

 2. wertyz | január 18., 2008 o 14:15 |

  AXN dává sice nové série,ale má to vůbec cenu,když je ta stávka?
  Připadá mi,že je u nás se čím dál víc rozvíjí překlad seriálů,což je dobře…

 3. Shawn | január 18., 2008 o 17:19 |

  Väčšina ľudí neťahá z netu radšej si pozrie s dabingom TV (a hlavne tí starší)… a v dnešnej dobe iba málo percentu ľudí má rýchly net.

  Preco by nemalo cenu? CM a CSI NY sú epizodické seriály u nich to nie je problem… max u Reaper to bude trošku zlé… a LOST, ale ked aj Amerika tak dáva, tak AXN prečo by nemohla…

 4. trillian | január 19., 2008 o 18:24 |

  jaaj ci sa tesim… som rada ze sa veci, ktore by clovek normalne asi rok zohnal len na nete dostanu aj do normalneho obehu… len sa bojim o dabing, po housovi neviem neviem…

Napíšte svoj názor