SERIÁLY.kinema.SK

Keďže včera oslavovala stránka TVinfo svoje prvé narodeniny, rozhodli sme sa dnešným dňom rozšíriť svoje informačné portfólio o české televízne stanice.

burnnoticeprima.jpg

Prvá veľká seriálová novinka, ktorú vám z oblasti českých televíznych staníc predstavíme, je premiéra nového akčného seriálu Burn Notice (Status: Nežádoucí), ktorý uvidíte na Prime. Seriál v Amerike vysiela stanica USA, cez leto uvedie už 2. sériu. Dej seriálu sa točí okolo agenta CIA, ktorý sa uprostred misie v Nigérii dozvie, že sa z neznámeho dôvodu dostal na čiernu listinu. Je odrezaný od finančných zdrojov, nikto z jeho kontaktov sa k nemu neprizná, ako keby posledných 15 rokov pre agentúru ani nepracoval. Premiéra seriálu bude 7. januára 2008 a bude sa vysielať každý pondelok o 21:10.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Roman-tik | december 18., 2007 o 21:44 |

    Myslim, ze stastne serialove vianoce urcite nebudu, kedze jack nepride ako novorocny darcek, ale nastastie aspon ten kyle XY bude pokracovat dokonca presne v tom istom case a konecne dorazi premiera novych aktov X tak aspon novy rok nech je uspesny v serialoch aj v zivote :-)

Napíšte svoj názor