SERIÁLY.kinema.SK

axnboomtown.jpg

Prvou novinkou stanice AXN je minuloročný seriálový hit Day Break, o ktorom som už nedávno písal, znova ho spomínam preto, lebo jeho premiéra bude odsunutá o týždeň, čiže pilotný diel bude mať premiéru až 2. decembra o 20:00. V ten istý deň o 21:00 bude nasledovať ďalšia premiéra, a to seriálu Boomtown z produkcie stanice NBC z roku 2002, ktorý sa dožil dvoch sérií, pričom tá druhá mala iba 6 častí. Aj napriek malému počtu dielov, môžem povedať, že je svojím spôsobom jedinečný. Odohráva sa stále tá istá udalosť, ale vždy sa zobrazuje z hľadiska iných ľudí (páchateľ, policajti, záchranári, médiá). Tieto dva nedeľné seriály sa k sebe skvele hodia, aj minuloročný Day Break je totiž podobného typu. Hlavný hrdina tam prežíva ten istý deň znova a znova, pričom sa stále snaží zmeniť veci k lepšiemu.

Už onedlho sa dostane do vysielania aj seriál Dr.House a 5. séria seriálu The Dead Zone. Stanica má zakúpený aj seriál Miracles, kde hlavnú úlohu obsadil Skeet Ulrich. Premiéra seriálu Masters of Science Fiction zostáva v pôvodnom termíne, prvý diel bude odvysielaný už 19. novembra o 21:00.

sg1scifi.jpg

AXN SciFi, sesterská stanica AXN prichystala tiež zopár noviniek. Pravdepodobne už v decembri začnú s vysielaním seriálu Stargate SG-1, z ktorého majú zakúpených prvých 6 sérií a na január majú naplánovaný seriál Outer Limits.

VIAC O TITULE: , , , ,Komentáre

 1. Roman-tik | november 2., 2007 o 23:11 |

  No hovorit o tychto serialoch ako hity, potom 24 je blockbuster medzi serialmi a mash nieco ako dokonalost sama :-)

  Taky outer limits uz mozme pokladat za hit, hoci ide o remake staruckeho serialu, nasiel si velku divacku zakladnu a vydrzal naozaj niekolko sezon napriek tomu, ze nemal ziadneho stabilneho hrdinu, ale v case X Files sa pozeralo vsetko co malo nadych sci-fi …

 2. Katie | november 3., 2007 o 00:06 |

  uu Stargate SG-1….:D
  Outer Limits…to sú Krajné Medze, nie?

 3. evelin | jún 28., 2008 o 16:14 |

  prosím vás neviete ako sa volá inštrumentálka,ktorá v súčastnosti vyhráva ako doprovod k upútavke na Boomtown na AXN?K tej skladbe a nie a nie dopátrať:(….

 4. Shawn | júl 28., 2008 o 16:26 |

  evelin: zistil som!

  Music title: Whereuat
  Composer: D. Pinup/ H. Gorman
  CD ID/Nr: HITS 006
  Track Nr: 29
  Publisher: Killer Tracks, BMG

Napíšte svoj názor