SERIÁLY.kinema.SK

Pred veľkou novinkou vám prezradím, že 7 dielny seriál Masters of Science Fiction (Mistři sci-fi), o ktorom som už nedávno písal, že ho stanica AXN má zakúpený, bude mať premiéru už 19.novembra, v pondelok o 21:00. Repríza bude stále v sobotu o 23:00.

daybreakaxn.jpg

Na tejto veľkej novinke už som nemohol dlhšie sedieť… Prekvapilo ma, keď som sa dozvedel, že stanica AXN zakúpila minuloročný akčný seriál Day Break, ktorý sa na obrazovkách televízie ABC ohrial iba na dobu niekoľkých častí kôli prudkému poklesu sledovanosti. Vtedy, televízna stanica ABC vyšla fanúšikom v ústrety a na oficiálnych stránkach stanice si mohli diváci online pozrieť posledné nakrútené diely. Dokopy je 13 dielov. Dá sa povedať, že príbeh bol takmer na 100% uzavretý, takže sa nemusíte obávať, že budete sledovať nedokončený seriál bez zrozumiteľného konca. Z príbehu vám prezradím len toľko, že sa točí okolo detektívovi, ktorý je krivo obvinený z vraždy, pričom má ešte mnoho ďalších problémov a prežíva neustále dookola ten istý deň, pričom sa stále snaží niečo zmeniť k lepšiemu. Seriál Day Break bude niesť názov „Za rozbřesku“ a dostane sa do vysielania po skončení seriálu The Dresden Files. Premiéra bude 25.novembra, v nedeľu o 20:00. Zapíšte si to niekde, lebo je možné, že vám to zabudnem pripomenúť.

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. evelin | október 7., 2007 o 13:24 |

  no teda,musím otca huckať aby čo najskôr zariadil túto stanicu,som zvedavá,čo je to zač:)

 2. Roman-tik | október 7., 2007 o 13:31 |

  No je to take kukatelne, ale silny pribeh tam nehladajte, staci totiz pozriet prvy diel a potom posledne dva diely a usetrite kopec casu o nicom :-)
  Opat oprava, serial bol stopnuty na abc po 13.12. po odvysielani 5. resp. 6 dielu, ak neratame pilot za 2-diel … ako nahrada v prestavke lostu velmi neuspel, ale aspon, ze ho ponukli na online abc, aby bol dokonceny :-)

 3. Shawn | október 7., 2007 o 14:02 |

  sorry… opravene. Ale potom povymienali hudbu v dalsich castiach aby usporili peniaze, kedze len online to slo.

Napíšte svoj názor