SERIÁLY.kinema.SK

houses3-stv.jpg

Dočkali sme sa aj toho… Slovenská televízia hneď po odreprízovaní 2.série seriálu Dr.House nasadí jeho 3.sériu. Prvá epizóda novej série, v ktorej sa dozviete, čo sa dialo potom ako bol Dr.House postrelený, bude už 29.októbra v nezmenenom čase o 21:50 na Jednotke. Určite si ju nenechajte ujsť! Mimochodom, mnohí ste určite rozmýšľali nad tým, aký seriál nahradí seriál Tru Calling po skončení 6-dielnej 2.série, ktorá sa začne vysielať budúci pondelok. Spýtali sme sa STV a dostali sme odpoveď. Pravdepodobne by to mal byť seriál Deadwood s pokračovaním, môžu však ešte nastať zmeny.

Nedávno som vám spomínal, že televízia má zakúpené práva aj na nový dramatický seriál Brothers & Sisters, ktorý úspešne beží Amerike na stanici ABC a teraz máme o ňom nové informácie. STV má na pláne nasadiť tento seriál v marci, ale ešte nie je úplne hotová programová štruktúra na druhú polovicu sezóny, a preto nie sú známe podrobnejšie detaily. Akonáhle sa dostaneme k novým informáciám, dáme vám ich vedieť.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Roman-tik | október 11., 2007 o 19:37 |

    Nech len pekne odpremieruju 24 S04, lebo vsetko dookola reprizovat je dost nudne …

  2. MartinDeBill | október 12., 2007 o 14:04 |

    jou jou jou … House je proste davačččč ;-)

  3. MartinDeBill | október 28., 2007 o 20:34 |

    inak neviete ci je Olivia Wild uz stala ucinkujuca v Houseovi 4 na celu seriu alebo nie? ja tuto 4. seriu totizto nestahujem .. diky za odpoved ..

Napíšte svoj názor