SERIÁLY.kinema.SK

EMMY LIVE

Awards, Extra september 16., 2007

emmyaxn.jpg

Už o niekoľko hodín sa začne živý prenos 59.ročníka predávania televíznych cien EMMY. V Amerike bude vysielať priamy prenos stanica Fox a u nás AXN resp. Pro7. Ak chcete byť naživo informovaný o dianí na Emmy, ale nemáte ani jeden zo spomenutých kanálov, tak zostaňte s TVinfo aj po 02:00, lebo v komentároch sa dozviete všetko naživo! Pripomeňte si nominovaných. Moderátorom bude pravdepodobne LSN z portálu tvserialy.eu. Len tak na okraj vám poviem, že sa šepká o tom, že Britney sa objaví na predávaní cien, aby sa ospravedlnila za svoje vystúpenie na VMA.

Ceny budú odovzdávať: Alec Baldwin, Tina Fey, Stephen Colbert, Kyra Sedgwick, Marcia Cross, Ellen DeGeneres, Julia Louis-Dreyfus, Jeremy Piven, Kiefer Sutherland, Katherine Heigl, Leslie Caron, Patrick Dempsey, Sally Field, John Goodman, Teri Hatcher, Felicity Huffman, Queen Latifah, Debra Messing, Helen Mirren, Kathryn Morris, Masi Oka, Ray Romano, Elaine Stritch, Stanley Tucci, Anthony Anderson, Glenn Close, Mark Harmon, Neil Patrick Harris, Ali Larter, Hugh Laurie, Eva Longoria, Joe Mantegna, Mary-Louise Parker, William Shatner, Vanessa Williams, Jon Cryer, America Ferrara, Joely Fisher, Brad Garret, Jennifer Love Hewitt, Steve Carell, Kyle Chandler, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Kelsey Grammer, Adrian Grenier, Patricia Heaton, Hayden Panettiere, Jimmy Smits, Kate Walsh a Jon Stewart. Dúfam, že som nikoho nevynechal.Komentáre

 1. Roman-tik | september 16., 2007 o 14:10 |

  Fox-ka sa nejak rozbehla, prime time s emmy …. a o necely den premiera prison breaku S03 …….. snad im to pomoze v sledovanosti, kym zacnu ostatne hity :-)

 2. Coleo | september 16., 2007 o 18:42 |

  Roman-tik: Len keby to neuvádzal ten Seacrest :(

  A tý odovzdávajúci vyzerajú skveleé.

 3. Therca | september 16., 2007 o 19:14 |

  Nemoderoval ten Seacrest nahodou american idol? lebo mi to meno znie povedome…

 4. Katie | september 16., 2007 o 19:21 |

  jj moderoval AI…. on je strasny…jj odovzdavajuci su skveli….

 5. bolek | september 17., 2007 o 10:34 |

  „staňte s TVinfo aj po 02:00, lebo v komentároch sa dozviete všetko naživo!“

  Nazivo som sa nedozvedel nic, tak tu su aspon vysledky:
  http://www.imdb.com/features/emmys/2007/emmys

 6. LSN | september 17., 2007 o 12:14 |

  Vítězství ságy o rodině mafiánů z New Jersey, jejíž šestá série šla naposledy na televizním kanálu HBO letos v červnu, se všeobecně očekávalo. Toto televizní drama s americkým hercem Jamesem Gandolfinim v hlavní roli totiž mnozí filmoví kritici považují za největší americký seriál historie. Hlavní cenu Emmy už získalo i v roce 2004.

  Cenu filmařskému štábu předala během dramatického závěru slavnostní ceremonie britská herečka a držitelka Oscara Helen Mirrenová. Sopránovi, kteří letos porazili silné rivaly v podobě televizních seriálů Boston Legal či Grey’s Anatomy, se stali prvním americkým televizním seriálem oceněným v době, kdy už neběží na obrazovkách.

  Nově zvolený nejlepší komediální seriál letoška, 30 Rock, který vypráví příběhy scenáristky fiktivního zábavného pořadu, pochází z produkce americké televizní stanice NBC. Hlavní roli v něm hraje americký herec Alec Baldwin.

  Cenu pro nejlepšího herce, respektive herečku v hlavní roli v kategorii dramatu obdržel James Spader za úlohu právníka potýkajícího se s etickými problémy v seriálu Boston Legal a Sally Fieldová za roli v seriálu Brothers & Sisters. Na poli komediální tvorby byli oceněni britský herec Ricky Gervais za hlavní roli v sérii Extras a America Ferrerová za hlavní roli v televizním seriálu podle latinskoamerické telenovely Ugly Betty (Ošklivka Betty).

  Velký aplaus publika si vysloužil též bývalý americký viceprezident Al Gore, který obdržel speciální interaktivní cenu Emmy za svůj televizní kanál Current TV, jenž je v provozu od roku 2005. „Je to prostě televize pro internetovou generaci,“ řekl již dříve Gore. Podle něj má Current TV v USA na 40 milionů diváků.

 7. Shawn | september 17., 2007 o 14:59 |

  Ospravedlnujem sa vám, že ste sa vysledky nedozvedeli naživo… LSN mi sluboval, že tu bude a bude písař naživo ale v poslednej chvili neprisiel…

 8. Coleo | september 17., 2007 o 17:13 |

  Na moje prekvapenie to bolo celkom pozeratelné.No dobre bola to nuda. Ale kukal na kazete a pretáčal…pretáčal…
  Žiadne veľké prekvapko sa nekonalo.

  OUTSTANDING SUPPORTING ACTOR IN A DRAMA SERIES
  TERRY O’QUINN as John Locke
  Aspoň nejaká útecha pre Losťákov
  Ale osobne by som radšej Emmersona.

  OUTSTANDING SUPPORTING ACTRESS IN A DRAMA SERIES
  KATHERINE HEIGL as Isobel “Izzie” Stevens
  Tak toto bolo strašne sweet. Skvele bolo keď Katherine vystúpila na javisko niečo odovzdať a povedaala že povedali zle jej meno. ;-)
  Ale osobne by som radšej Chandru Willson…..ale osobnejšie by som radšej Elizabethku Mitchell na ktorú sa vykašlali.

  OUTSTANDING DIRECTING FOR A COMEDY SERIES
  RICHARD SHEPARD
  Ugly Betty
  Toto mi príde trošku divné keďže Pilot mi príde ako jedna z najslabších epizód Betty.

  OUTSTANDING LEAD ACTRESS IN A DRAMA SERIES
  SALLY FIELD as Nora Walker
  Kto by zabudol jej oduševnenú reč? Vraj ju dokonca niekde vypípali.

  OUTSTANDING LEAD ACTRESS IN A COMEDY SERIES
  AMERICA FERRERA as Betty Suarez
  Som za ňu happy.
  Ale osobne by som radšej Fel Huffman.

  OUTSTANDING COMEDY SERIES
  30 ROCK
  Asi najväčšie prekvápko. Väčšina aasi čakala Betty. Ale 30 rock je v mojom pohlade o trocha slabšie ale stále je to výbroná komédia.

  OUTSTANDING DRAMA SERIES
  THE SOPRANOS
  Jasné jak facka. Ale nekukám takže mi to je celkom jedno.

 9. Coleo | september 17., 2007 o 17:16 |

  Ale úvodný skeč s Bryanom a Steweym z FG bol úplne S-K-V-E-L-Ý! ;-)

 10. LSN | september 17., 2007 o 21:01 |

  S15 nikdo tady nebyl tak komu bych to psal :(

Napíšte svoj názor