SERIÁLY.kinema.SK

Seriály a castingy

Bleskovky august 28., 2007

– Mandy Patinkin, odchádzajúci herec zo seriálu Criminal Minds už je po svojom poslednom nakrúcaní, kde pred kamerou strávil 14 hodín. Pravdepodobne sa objaví až v dvoch častiach.

– Stanica HBO objednala už 5.sériu seriálu Entourage a 2.sériu seriálu Flight of the Conchords. Výrobu seriálu John From Cincinnati zrušili.

– K štábu akčného seriálu 24 sa pridáva herečka Janeane Garofalo a v seriáli Heroes uvidíme ako novú tvár Kristen Bell, ktorú milujeme kvôli seriálu Veronica Mars.

– Jesse Metcalfe v týchto dňoch nakrúcal so štábom Desperate Housewives. Eva Longoria bola pri ňom!

– Stanica CBS je blízko toho, aby objednala ešte jeden seriál z pilotov. Bol by to seriál The Man, ktorý má na svedomí Anthony Zuiker (všetky C.S.I.),v ktorej hlavnú úlohu by hral LL Cool J, ale musia prerobiť pilotnú časť.

– Eliza Dushku podpísala so stanicou FOX zmluvu, v ktorej jej ponúkajú roly v nových pilotoch a aj hosťovanie v bežiacich seriáloch. Pýtam sa: Má šancu Nurses?Komentáre

 1. Roman-tik | august 28., 2007 o 23:09 |

  Ak nie ste fox mulder, jack bauer, alebo michael scoufield tak sa radsej drzte od foxu co najdalej … :-)

 2. MartinDeBill | august 29., 2007 o 08:43 |

  takze Nurses dostane sancu??

 3. MartinDeBill | august 29., 2007 o 11:53 |

  Shawn: nevies nieco o 4. serii OC na Markize?? nieco ine ako si uz pisal?? skus sa ich zasa opytat … oni nikomu neodpisuju … uz som pisal takmer na vsetky adresy co tam su .. anikto nic ..

  Shawn

  Martin: zatiaľ mi nič nepovedali o O.C., ale ešte tento týždeň sa ich spýtam!

Napíšte svoj názor