SERIÁLY.kinema.SK

Aj keď väčšinu vysielacieho času plateného kanálu HBO tvoria filmy, stále viac a viac počuť o kúpe mnohých nových seriálov. V tejto novinke vám prinášam zhrnutie informácií o sezóne 2007/08.

hbocalifornication.jpg

– Už počas tejto zimy bude mať premiéru seriál Californication od stanice Showtime, v ktorej hlavnú úlohú hraje David Duchovny.

– V sobotu 1.septembra štartuje o 20:00 komediálny seriál Lucky Louie, ale na novom kanáli HBO Comedy, ktorý začne vysielať v polovici septembra.

– V októbri sa začnú reprízy seriálu Studio 60 on the Sunset Strip a 3.série Deadwood.

– Na začiatku októbra prichádza 2.séria seriálu Rome a tiež 2.séria The Worst Week of My Life.

– Na túto sezónu sa tiež očakáva 3.séria seriálu Entourage a 2.séria Big Love.Komentáre

  1. Roman-tik | august 22., 2007 o 19:19 |

    Kde je ten cas 16.9. 1999 ked vstupilo do SKT pre Ba a okolie nieco velkeho, ako hlasalo promo asi kazdych 20 minut na max1.
    Nieco tak skvele bez reklam a v dabingu skor nez na volnych kanaloch sme vsetci prijali v velkym nadsenim. Lenze velke filmove prazdiny skoncili a skvele filmove trhaky si uz vychutnavali len jeho predplatitelia …. tolko minulost, dnes uz HBO patri len do balika pay TV, ktory maju ludia bud nacierno, alebo ti co nemaju kam dat prachy, filmy su uz tak rozsirene, ze aj HBO straca svoj lesk a popravde program poslednych rokov je uz tiez na figu ….

Napíšte svoj názor