SERIÁLY.kinema.SK

John Miller býval slušným chlapcom s dobrými známkami až do večera, keď sa pred jeho očami zavraždil jeho vlastný otec. Zničený touto tragédiou sa utápal v alkohole a drogách. Teraz, po odvykacej liečbe, sa nasťahoval so svojou mamou a jej novým manželom do mestečka Palm Springs, kde sa rozhodli začať odznova. John so svojou matkou nevychádza práve najlepšie, a to kvôli jej novému manželovi. Dáva jej za vinu otcovu smrť.

hp11.jpg

John zistí, že Palm Springs nie je také krásne mestečko s jeho golfovými ihriskami, vidieckymi klubmi a milými ľuďmi ako sa zdá. Hneď v prvú noc stretne svojho suseda, Cliffa, ktorý svoju temnú stránku zakrýva neodolateľným šarmom. John sa od Cliffa dozvie, že jeho najlepší priateľ, Eddie, ktorý predtým žil v Johnovom dome, zomrel pri nejakej záhadnej nehode, ale veľmi o tom hovoriť nechce, akoby niečo tajil.
Zdá sa, že Eddieho smrť poznačila každého, koho John stretne – hlavne krásnu Gretu Matthews, ktorá Johna fascinuje odkedy ju po prvýkrát stretol. S Johnom sa zblíži, ale aj tak s ním odmieta hovoriť o Eddieho smrti.

hp21.jpg

Hidden Palms trošku pripomínajú seriál Veronicu Mars a mestečko Neptune – naoko dokonalé mesto, no so strašným tajomstvom, o ktorom nikto nechce hovoriť. Eddieho smrť a tajomno okolo nej sa zdá, nebudú jediným špinavým tajomstvom v tomto mestečku. Na prvý pohľad príjemný Cliff, ktorý sa snaží utajiť svoju skrytú agresivitu (?) a jeho matka Tess, posadnutá plastickými operáciami, či krásna, ale záhadná Greta a plachá nadaná Liza, ktorá takmer podpálila garáž pri chemickom experimente tvoria hlavné obsadenie seriálu, ktorý by si mal získať každého, kto má rád záhady na spôsob seriálov Veronica Mars či Zúfalé manželky. Rôzne charaktery, ich tajomstvá, Johnova minulosť a nanajvýš podivná smrť Eddieho sľubujú zaujímavý sled a vývoj udalostí.

hp31.jpg

Ľudia, ktorí majú záľubu v podobných záhadných seriáloch, určite ich tento seriál nadchne hneď na začiatku ako mňa. Moje hodnotenie? 8,5/10.

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Coleo | júl 22., 2007 o 17:35 |

  No DH aj VM mám velmi rád ale HP ma moc nezaujalo. Možno som mal moc veľké nároky.

 2. MartinDeBill | júl 22., 2007 o 19:01 |

  nech to uz niekto niekto odkuupi a odvysiela nechce sa mi to stahovat…kurnaaaa

 3. Roman-tik | júl 22., 2007 o 20:10 |

  No myslim, ze veronca je skor taky zensky macgyver zmixovany s la femme nikita :-)

  Ak sa nemylim tak tento „super “ serial zatial skoncil s 8. dielom a zrejme uz nadobro …takze porovnavat s veronikou … to uz mozme spomenut dalsi „skvely“ serial z produkcie CW smallville, ktory zrejme prevezme stafetu za tak ide cas :-)

  Takze take akta X, ktore nam prima ponuka v premiere vo velmi vhodnom case o 4:00 rano je prijemnym osviezenim pre serialoveho klasika :-)

 4. Martin | apríl 16., 2008 o 18:18 |

  Ja mám zaujímavý internet od ešte zaujímavejšej firmy a tak som si to pozrel (6.casti) čo STV doteraz odvysielala a páči sa mi to. Škoda že to nemá viac častí len 8. Mno ale čo už narobíme ??

 5. zuzu | apríl 30., 2008 o 22:17 |

  ja si myslim ze bude pokracovanie tohto serialu, lebo skoncilo to tak ako to skoncilo… takze urcite bude aj dvojka

 6. Shawn | apríl 30., 2008 o 22:22 |

  Na tom vôbec nezáleží ako skončilo… 2. séria proste nebude, lebo seriál nemal sledovanosť. Stanicu nezaujíma, že sa príbeh neuzavrel.

Napíšte svoj názor