SERIÁLY.kinema.SK

Smallville:

Kanadská herečka Laura Vandervoort sa pripojila k tímu seriálu Smallville. V dramatickom seriáli stanice The CW bude vystupovať ako Clarkova sesternica Kara/Supergirl, ktorá sa objaví už na začiatku 7.série.

svsupergirl.jpg

Grey´s Anatomy:

Herčka Chyler Leigh, známa zo seriálu Reunion sa v seriáli Grey´s Anatomy objavila na konci minulej sezóny ako nevlastná sestra Meredith Grey menom Lexie a potenciálna láska Dr. McDreamyho. Nevedeli sme však, že herečka zostane počas celej 4.série. Ale už vieme…

gacousin.jpg

Supernatural:

Môžeme sa tešiť na dve nové ženské postavy v seriáli Supernatural. Prvá je herečka Katie Cassidy, ktorá bude hrať rolu lovkyne démonov menom Ruby. Druhá postava nie je ešte istá, ale toľko sa vie, že sa bude volať Bela.

sndemon.jpg

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

 1. Coleo | júl 12., 2007 o 21:34 |

  Smallville: Bojím sa že budem supergirl neznášať.
  Greys Anatomy: Tak toto baštvalo snáď každého správneho greys fandu pretože podla nejakej zahraničnej ankety ju tam skoro nikto nechce. A ja taktiež. Ale o Addi som si najprv tiež myslel svoje a potom som si ju zamiloval.
  Inak nemá náhodou zmluvu zatial iba na 13 epizód?

 2. Roman-tik | júl 12., 2007 o 21:45 |

  Zrejme tam bude ta supergirl na zvysenie sledovanosti, lebo v amerike je smallville v ciernych az zapornych cislach …tusim im platia za jeho sledovanie :-)

  Chirurgovia S03 nam bezia na prime a myslim, ze zatial tak vsetko obsadenie sedi skvele …len aby to neskoncilo pri nejakej 14 serii, so scenarmi ako z pohotovosti …

 3. Coleo | júl 12., 2007 o 23:26 |

  no doteraz bolo to obsadenie skvelé. Dokonca aj Lexie je dobre obsadená len nikt ju tam nechce. Ten kto videl Testing 1-2-3 vie prečo. Lebo je Mcbarwhore :)

Napíšte svoj názor