SERIÁLY.kinema.SK

Čo by ste spravili, ak by ste boli barmanka v bare s gýčovým menom a vojak, ktorého poznáte asi 4 dni vyhlási, že ste jeho spriaznená duša a požiada vás o ruku? Roxy a Trevor Lablanc sa po dvoch týždňoch od ich prvého stretnutia sťahujú do osady, kde žijú ženy s mužmi v armáde. Roxy má už od začiatku pocit, že sem nezapadne. Už len kvôli tomu, že má dve deti od rozdielnych mužov a trochu iný životný štýl ako ostatné ženy.

aw4.jpg

Claudia Joy je už dobrých pár rokov šťastne vydatá za Michaela Jamesa Holdena a, prekvapujúco, ich manželstvo má tú správnu iskru aj po sedemnástich rokoch. Avšak Claudia je sklamaná, že sa Michaelovi opäť neušlo povýšenie kvôli tomu, že o ňom Claudiina rivalka rozšírila klebetu, že je rasista. Michaelovi na tom však nezáleží, Claudia sa však nedá len tak odbiť. Joan Burke sa práve vracia z Afganistanu. Je pre ňu ťažké spamätať sa z toho, čo tam videla a zažila, no našťastie jej trpezlivý manžel Roland, ktorý je psychiater sa ju snaží podporiť a presvedčiť o svojej nekonečnej láske aj napriek všetkému, čo tam zažila.

aw2.jpg

Pamela Moran si zase užíva tehotenstvo. Je vo ôsmom mesiaci, no dieťa ktoré nosí pod srdcom nie je jej, pretože sa s manželom rozhodli, že jedným zo spôsobov ako sa dostať z finančnej krízy je vynosiť dieťa niekoho iného. Pamela sa to snaží udržať v tajnosti a po pôrode plánuje povedať, že dieťatká sa narodili mŕtve. A nakoniec tu je Denise Sherwood, ktorá je tiež vydatá pár rokov, no zdá sa, že jej manžel Frank miluje viac svoju prácu než rodinu, čo sa pravdaže odzrkadľuje na ich synovi Jeremym, ktorý už neraz udrel svoju mamu. Denis to už ďalej nevydrží a tak sa zdôverí svojej priateľke Claudii. Tá sa jej spolu s manželom snaží pomôcť. Ubezpečuje ju, že to nie je jej vina.

aw3.jpg

Vzhľadom na to, že som z tohto seriálu videla iba pilotnú časť, povedala by som, že to vyzerá na celkom dobrý seriál. Nie je tam síce veľa vtipných vecí, ale myslím si, že sľubné herecké obsadenie: Drew Fuller (Charmed), Catherine Bell (JAG) dostatočne oživí seriál na toľko, aby som ho pozerala aj ďalej. Takže aj keď sa mi táto časť zdala byť tak na 65% a niekedy som mala pocit, že je to točené amatérskymi kameramanmi, určite si pozriem ďalšie časti, pretože predsa len to bol len pilotný diel a tie väčšinou ukážu iba málo z toho, čo v skutočnosti ten seriál chce povedať. Po všetkom to hodnotím na 7/10.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. tina | december 19., 2008 o 19:52 |

    ja to chcem vidiettt .( fnuk

Napíšte svoj názor